آخرین روند بازار کریپتو: توکن جدید بیت کوین چیست؟ – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توکن BRC-20 بیت کوین در هفته گذشته شاهد افزایش 600 درصدی ارزش بازار بوده است و حجم تراکنش ها از تراکنش های استاندارد BTC در شبکه پیشی گرفته است.
استاندارد توکن BRC-20 بیت کوین به آخرین روند در اکوسیستم کریپتو تبدیل شده است. به خصوص پس از افزایش قیمت memecoin PEPE در ماه های اخیر. در مجموع 8500 توکن مختلف با استفاده از استاندارد BRC-20 ایجاد شده است و بیشتر این توکن های BRC-20 ممکوین هستند. مانند PEPE و Memetic (MEME). استاندارد BRC-20 یک استاندارد توکن تجربی در بیت کوین است.
اگرچه استاندارد توکن BRC-20 از ERC-20 الگوبرداری شده است، اما اساساً با همتای مبتنی بر اتریوم خود متفاوت است. توکن های BRC-20 از قراردادهای هوشمند استفاده نمی کنند. این استاندارد همچنین به یک کیف پول بیت کوین برای تولید و تجارت این توکن ها نیاز دارد.
استاندارد BRC-20 به صورت ناشناس توسط یک تحلیلگر به نام Domo در اوایل ماه مارس ایجاد شد. هدف این بود که امکان صدور و انتقال توکن های قابل تعویض در بلاک چین بیت کوین فراهم شود.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام

ارزش بازار توکن های BRC-20 طی ماه گذشته افزایش یافته است و در حال حاضر به 120 میلیون دلار رسیده است که نشان دهنده افزایش 600 درصدی در هفته گذشته است.
تراکنش های BRC-20 در بلاک چین بیت کوین در ماه مه 2023 بیش از 50 درصد از تعداد تراکنش های بیت کوین در همان دوره زمانی بوده است. این بدان معناست که این تعداد به طور قابل توجهی بیشتر از تعداد تراکنش های معمولی بیت کوین بوده است.
حجم تراکنش های BRC-20 به 366000 تراکنش در اول ماه مه رسید و تعداد کل تراکنش های شبکه را به 2.36 میلیون تراکنش رساند.
همزمان با افزایش تراکنش های BRC-20، کارمزد تراکنش ها به دلیل فعالیت توکن های جدید افزایش یافته است. از زمان راه اندازی این استاندارد در اواخر آوریل، این شبکه 109.7 بیت کوین اضافی را در کارمزد تراکنش برای ماینرها تولید کرده است.