آهنگ معروف جاستین بیبر به NFT تبدیل شد؛ شما هم حق امتیاز بگیرید! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از آهنگ‌های موفق جاستین بیبر، خواننده کانادایی در سال 2015 به نام Company، از طریق همکاری بین پلتفرم بلاکچینی موسیقی محور Anotherblock و تهیه‌کننده مشترک این آهنگ، آندریاس شولر، به یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) تبدیل شد.

انتشار این NFT برای 7 سپتامبر 2023 برنامه‌ریزی شده و فرصتی هیجان‌انگیز را برای علاقه‌مندان به موسیقی و مجموعه‌داران NFT فراهم می‌کند. این پیشنهاد NFT شامل چندین جزئیات کلیدی است.

در دسترس بودن محدود: در مجموع 2000 NFT به طور انحصاری در پلتفرم Anotherblock برای خرید در دسترس خواهد بود. این NFTها هر کدام 0.017 اتریوم قیمت دارند و به طرفداران فرصتی برای داشتن یک قطعه از تاریخ موسیقی می‌دهند.

Ramzarz۱۰۰ هزار شیبا رایگان!
ثبت نام در آبان تتر رو کامل کن و ۱۰۰ هزار شیبا جایزه بگیر!
شروع کن


کسر مالکیت: هر NFT نشان‌دهنده سهم مالکیت 0.0005 درصدی برای حقوق پخش موسیقی برای آهنگ محبوب جاستین بیبر، Company است. این رویکرد نوآورانه به دارندگان NFT اجازه می‌دهد تا در موفقیت آهنگ شرکت کنند.

درآمدهای حق امتیاز: دارندگان NFT حق دارند از درآمد پخش جریانی تولید‌ شده توسط این موسیقی، 1 درصد سهم حق امتیاز کسب کنند. این یک فرصت منحصربه‌فرد برای طرفداران است تا مستقیماً از محبوبیت مداوم این آهنگ بهره‌مند شوند.

با این حال، شایان ذکر است که شولر حقوق کلی خود را حفظ خواهد کرد.

آهنگ Company قطعه‌ای برجسته از چهارمین آلبوم استودیویی تحسین‌شده جاستین بیبر به نام Purpose است که در سال 2015 منتشر شد. موزیک ویدیوی این آهنگ در یوتیوب 677 میلیون بازدیدکننده داشته و جذابیت ماندگار و اهمیت آن را برجسته می‌کند.

لام به ذکر است که Anotherblock قبلاً نیز با برخی از بزرگ‌ترین نام‌های صنعت موسیقی از جمله ریحانا، The Weeknd، مارتین گرکس، آلن واکر و Offset در پروژه‌های وب3 همکاری کرده است.

با این حال، این سرمایه‌گذاری سابقه جدیدی را در این پلتفرم ایجاد می‌کند؛ زیرا دارندگان NFT اکنون توان دریافت حق امتیاز از عملکرد پخش آهنگ را خواهند داشت.

بازار NFT در سال جاری با کاهش فعالیت‌ها و ارزش مواجه شد. علاوه بر این، نگرانی‌های نظارتی در ایالات متحده سؤالاتی را در مورد طبقه‌بندی NFTها ایجاد کرده که برخی از آنها مشروط به بررسی مقامات نظارتی، احتمالاً اوراق بهادار تلقی می‌شوند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.