آیا ایلان ماسک هنوز هم یک هولدر دوج کوین است؟ – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، همچنان حامی دوج کوین است. او در اظهارات اخیر خود فاش کرده که مقدار قابل‌توجهی از این ارز دیجیتال را شخصاً در اختیار دارد، در حالی که شرکت او، اسپیس ایکس یک سبد بزرگ حاوی بیت کوین را حفظ می‌کند.
این افشاگری در بحبوحه انتشار گزارش‌هایی مبنی بر فعال کردن گزینه پرداخت‌های همتابه‌همتا در شبکه X در سال جاری صورت می‌گیرد. این حرکت به طور بالقوه می‌تواند کاربرد دوج کوین را افزایش دهد؛ زیرا ماسک به طور فعال در حال تبدیل X به یک پلتفرم همه‌کاره است تا طیف گسترده‌ای از عملکردها، از جمله تراکنش‌های مالی را در بر بگیرد.

bitland۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیر
همین حالا در بیت لند ثبت نام کن و ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیر!
شروع


اگرچه جزئیات خاصی در مورد عملکرد سیستم پرداخت همتابه‌همتای X و تاریخ راه‌اندازی آن فاش نشده، اما X Payments LLC، یکی از شرکت‌های تابعه X، قبلا مجوزهای انتقال پول را در ۱۴ ایالت دریافت کرده است.
حمایت ماسک از دوج کوین، یکی از نیروهای محرکه اصلی در افزایش محبوبیت این ارز دیجیتال بوده است. البته این موضوع باعث ایجاد نگرانی‌هایی هم در جامعه شده است. منتقدان، مانند عضو برجسته جامعه دوج کوین، میشابور (Mishaboar)، استدلال می‌کنند که تأثیر ماسک ممکن است روایت پیرامون این میم کوین را منحرف کند و به طور بالقوه منجر به ارائه راه‌حل‌های بیش از حد ساده برای مسائل پیچیده شود. میشابور در پست اخیر خود، بر خطر همسویی کورکورانه جامعه با دیدگاه‌های ماسک تاکید کرده است، به ویژه با توجه به تمایل او به همسویی با برخی جناح‌های سیاسی و نفوذش بر افکار عمومی.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.