احتمال افت قیمت پپه قورباغه افزایش یافته است! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش Crypto News، یکی از نهنگ های بزرگ میم سکه Pepe در اقدامی قابل توجه 4.23 تریلیون توکن PEPE معادل 15.6 میلیون دلار را به صرافی Binance منتقل کرده است. این انتقال که توسط کارگزار بلاک چین Lookonchain شناسایی شد، درست پس از ثبت نام Pepe در بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان انجام شد.

انتقال قابل توجه این نهنگ موجی از گمانه زنی ها را در مورد کاهش احتمالی قیمت این توکن در آینده نزدیک به راه انداخته است. بر اساس گزارش ها، میانگین هزینه خرید این توکن ها توسط نهنگ مذکور 0.0000002535 دلار بوده است که نشان دهنده سود احتمالی حدود 14.5 میلیون دلاری برای او است.

علیرغم نگرانی‌های فزاینده در مورد ماهیت سوداگرانه توکن پپه، توکن مبتنی بر میم رشد قیمت قابل توجهی داشته است. بر اساس اطلاعات به دست آمده از CoinGecko، قیمت این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار این میم کوین به بیش از 1.4 میلیارد دلار رسیده است و در حال حاضر در رتبه 41 در بین ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تیم Lookonchain همچنین گزارش داد که نهنگ مذکور روی توکن TURBO نیز سرمایه گذاری کرده و 755 میلیون از این توکن را خریداری کرده است که در حال حاضر ارزش آن 605000 دلار است.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام