اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال (۱۵ مهر ۱۴۰۲) – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیت‌پین

صرافی بیت‌پین اعلام کرد که تا آخر مهر، کاربران این صرافی می‌توانند با دعوت از دوستان خود در قرعه‌کشی آیفون ۱۵ شرکت کنند. طبق ادعای این صرافی کاربران با هر دعوت، یک شانس بیشتر برای برنده شدن آیفون کسب خواهند کرد.

تترلند

پلتفرم خرید و فروش تترلند در اطلاعیه‌ای به کاربران خود هشدار داد که آدرس کیف‌پول تتری فقط در حساب کاربری دیده می‌شود و از طریق ایمیل یا پیامک ارسال نمی‌شود.

 

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


اکسکوینو

صرافی اکسکوینو اعلام کرد که در برنامه آن‌ایر، قرعه‌کشی بلیت پاریس را انجام داده و از میان ۵۰ نفری که بیشترین افزایش موجودی را در دو ماه گذشته داشته‌اند، برنده را مشخص کرده است.

اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال (۱۵ مهر ۱۴۰۲)

بیت ۲۴

صرافی بیت ۲۴ اعلام کرد که ارز گلد فیور (NGL) را به لیست رمز ارزهای موجود در صرافی خود اضافه کرده است. کاربران این صرافی می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود به معامله این رمزارز بپردازند.

تبدیل

صرافی تبدیل اعلام کرد ۶ ارز دیجیتال جدید وی چین (VET)، سینتتیکس (SNX)، زیلیکا (ZIL)، سلسیوس (CEL)، آکسی اینفینیتی (AXS) و گالا (GALA) را در بخش خرید آسان، بازارهای تتری و بازارهای تومانی خود اضافه کرده است.

اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال (۱۵ مهر ۱۴۰۲)

رمزینکس

صرافی رمزینکس اعلام کرد از تغییر قرارداد و مهاجرت Volt Inu پشتیبانی خواهد کرد. به همین منظور واریز و برداشت ولت‌اینو  v۲ از امروز ۱۵ مهر به صورت موقت بسته خواهد شد و پس از انجام عملیات مهاجرت و به‌روزرسانی، مجدداً واریز و برداشت ولت‌اینو v۳ فعال خواهد شد.
همچنین از روز یکشنبه ۱۶ مهر، حداقل میزان واریز بیت‌کوین در رمزینکس ‎۰.۰۰۰۲ BTC تعیین می‌شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.