ارزهای دیجیتال به روی پرونده های طلاق باز شد! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

محبوبیت روزافزون ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی های سرمایه گذاری، منبع جدیدی از تضاد در پرونده های طلاق را معرفی کرده است. دارایی های دیجیتال پنهان یک نگرانی رو به رشد است که منجر به سردرگمی در روند طلاق می شود.
در واقع، وکلای طلاق و مشاوران مالی اکنون با موقعیت های پیچیده ناشی از کلاهبرداری مالی مربوط به دارایی های رمزنگاری نامشخص مواجه هستند.
جالب اینجاست که وکلا و مشاوران در حال کشف مواردی هستند که در آن یکی از همسران مخفیانه مبالغ قابل توجهی از صدها هزار تا میلیون ها دلار را در ارزهای دیجیتال بدون اطلاع شریک خود سرمایه گذاری می کند.
برخی از تاکتیک‌های درگیر شامل پراکندگی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و در میان بلاک‌چین‌های مختلف و پیچیده‌تر کردن مسیرهای ردیابی دارایی‌ها است. جالب اینجاست که به دلیل قابلیت ردیابی بیت کوین (BTC) در برخی موارد، همسران دارایی های دیجیتالی مبتنی بر حریم خصوصی مانند مونرو (XMR) را انتخاب می کنند.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام

ردیابی دارایی های رمزنگاری پنهان به طور فزاینده ای دشوار می شود. زیرا آنها به دلیل ماهیت غیرمتمرکز و غیرقانونی ارزهای دیجیتال با چالش هایی روبرو هستند. کسب اطلاعات احضاریه در مورد این دارایی ها به دلیل فقدان مقررات متمرکز اغلب دشوار است.
کلی بوریس، وکیل طلاق، می‌گوید نکته مهم در مورد ارزهای دیجیتال این است که توسط هیچ نوع بانک مرکزی تنظیم نمی‌شوند، بنابراین معمولاً نمی‌توانید کسی را احضار کنید و اسناد و اطلاعات مربوط به دارایی‌های دیجیتال شخصی را دریافت کنید.
به طور کلی، حضور مخفیانه ارزهای دیجیتال در پرونده های طلاق چالش های منحصر به فردی را به همراه دارد و تخصص کارشناسان حقوقی و مالی را آزمایش می کند.

در صفحه قیمت فعلی ارزهای دیجیتال، می توانید قیمت تمام توکن ها و ارزهای رمزنگاری شده را به صورت زنده و لحظه ای مشاهده کنید.
ساخت برج بیت کوین در دبی! – اخبار ارزهای دیجیتال
پیش بینی جالب ChatGPT از آینده بازار memecoins! – اخبار ارزهای دیجیتال

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.