اصلاح قیمت اخیر برای رشد بلندمدت بیت کوین ضروری است! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیت کوین (BTC) بار دیگر توانست مانند گذشته و با رشد قیمت خود، بازار ارزهای دیجیتال را در یک روند صعودی قرار دهد. اما قیمت بیت کوین نتوانست محدوده مقاومت 30000 دلاری را بشکند و همین امر باعث شد تا قیمت این ارز به منطقه 29497 دلار کاهش یابد.
به گزارش رمز نیوز و بر اساس نظر کارشناسان بازار، اصلاح قیمت بیت کوین شرایط مناسبی را برای رشد بلندمدت این ارز دیجیتال ایجاد می کند. به گفته رکت کپیتال، تحلیلگر برجسته بازار ارزهای دیجیتال، در صورتی که قیمت بیت کوین تا سطح حمایت 29000 دلار سقوط کند، پس از شکستن این محدوده، امکان تست مجدد سطح مقاومت 28800 دلاری وجود خواهد داشت. به گفته این تحلیلگر، بیت کوین مدت هاست در تلاش برای شکستن سطح مقاومت ذکر شده است و در نهایت با شکستن این ناحیه، ممکن است این سطح در نهایت به یک پشتیبان تبدیل شود.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام

با توجه به وضعیت فعلی، چشم انداز بیت کوین صعودی خواهد بود. تنها یک سال تا رویداد نصف کردن پاداش استخراج بیت کوین باقی مانده است. پیش از نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین، پیش بینی می شود که شاهد یک احساس مثبت در بازار باشیم که می تواند منجر به افزایش قیمت بیت کوین شود. در طی این رویداد، پاداش دریافتی به ازای هر بلوک از 6.25 بیت کوین به 3.125 بیت کوین کاهش می یابد و این یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت بیت کوین در آینده است.
در همین حال، به روز رسانی Shapella در شبکه اصلی اتریوم بر استفاده از پروتکل بیت کوین سایه افکنده است. در حالی که بسیاری خواهان ارتقای بیت کوین به پروتکل مبتنی بر قرارداد هوشمند هستند، احساسات پیرامون توانایی بیت کوین برای باقی ماندن برترین ارز دیجیتال هرگز تزلزل نکرده است. در حالی که پیش بینی های صعودی برای قیمت بیت کوین همچنان قوی است، سرمایه گذار فعال Max Kaiser از ارز دیجیتال به عنوان تنها گزینه برای ایالات متحده برای حفظ موقعیت خود به عنوان قدرت برتر جهان نام می برد.