افزایش ۷۰۰ درصدی تراکنش‌های بزرگ شیبا اینو به لطف شیباریوم! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحولات شگفت‌انگیز اکوسیستم شیبا اینو، توکن SHIB را تکان داد؛ زیرا افزایش بی‌سابقه‌ای در تراکنش‌های بزرگ درون زنجیره‌ای توسط IntoTheBlock فاش شد. نکته برجسته، افزایش چشمگیر 700 درصدی تراکنش‌های بزرگ به ارزش 100 هزار دلار یا بیشتر است که از ابتدای هفته تنها در یک بازه زمانی دو روزه رخ داده است.
ارائه‌دهنده مشهور داده‌های بلاکچین IntoTheBlock، این رویداد خارق‌العاده را مستند کرده و بر جهش شگفت‌انگیز 17.39 میلیون دلاری در تراکنش‌های بزرگ SHIB تأکید می‌کند. این افزایش 700 درصدی منجر به مبادله تقریباً 2.06 تریلیون توکن SHIB می‌شود. قابل ذکر است که این افزایش به حجم کل تراکنش روزانه 2.43 تریلیون کمک کرده است.

Ramzarz۱۰۰ هزار شیبا رایگان!
ثبت نام در آبان تتر رو کامل کن و ۱۰۰ هزار شیبا جایزه بگیر!
شروع کن


در پشت این رویداد تاریخی، تولد دوباره شیباریوم، یک راه‌حل لایه 2 که توسط تیم شیبا اینو توسعه داده شده، نهفته است. علی‌رغم مواجهه با مشکلات اولیه در طول راه‌اندازی پروتکل، تلاش‌های مشترک بین اعضای پروژه و توسعه‌دهندگان پالیگان با موفقیت تمام موانع را برطرف کرد و به بازگشت پیروزمندانه شیباریوم ختم شد.
این افزایش در معاملات بزرگ حاکی از حس تجدید شور و اطمینان در بین سرمایه‌گذاران و جامعه SHIB است که نشان‌دهنده دیدگاه مثبت نسبت به آینده پروژه است. این احساس بیشتر در رشد قابل توجه خود شبکه منعکس می‌‌شود. طی 24 ساعت گذشته، تعداد آدرس‌های شیباریوم افزایش چشمگیر 300 درصدی را تجربه کرده و از مرز 300 هزار آدرس عبور کرده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.