تکنولوژی

افزایش 44 درصدی کاربران ردیت نسبت به سال گذشته

وب سایت ردیت همیشه علاقه دارد خود را جزو صفحه اول اینترنت بداند؛ اما این وب‌سایت چقدر محبوب دارد که چنین ادعایی می‌کند؟ این وب سایت برای اولین‌ بار اطلاعاتی از آمار روزانه کاربران خود منتشر کرده است. با توجه به گزارشی که توسط Wall Street Journal منتشر شده، این وب‌سایت در ماه اکتبر سال 2020 روزانه 50 میلیون کاربر داشته است. ردیت اعلام کرد که آمار کاربران این سایت 44 درصد بیشتر از سال گذشته رشد کرده است.

برای مقایسه این موضوع بد نیست بدانید که توییتر روزانه 187 میلیون کاربر فعال، فیسبوک به 1.82 میلیارد نفر در روز کاربر فعال دارند. جن وانگ، مدیر اجرایی ردیت، به این موضوع اشاره می‌کند که اطلاعات منتشرشده از سوی این وب‌سایت باعث می‌شود به شکل دقیق‌تری روند صعودی آن را اندازه‌گیری کرد.

بر اساس صحبت‌های مدیر اجرایی دریت، درآمد ردیت در سال 2020 و در زمان شیوع ویروس کرونا 70 درصد افزایش پیدا کرده است. رشد ردیت بسیار سرعت گرفته و پتانسیل این را دارد که بیشتر از این شود.

از جمله چالش‌های ردیت این می‌باشد که بتواند تبلیغ‌دهندگان و کاربران را راضی نگه دارد. این وب‌سایت زمان زیادی صرف مسدود کردن تاپیک‌های نفرت‌پراکنی می‌کند. منتقدان می‌گویند این کار باعث از بین‌ بردن آزادی بیان می‌شود؛ اما به ادعای بازاریابان، این اقدام ردیت برای این است که دوست ندارد خود را درگیر چنین مسائلی کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا