امکان برداشت دارایی از صرافی ورشکسته FTX وجود دارد! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Exchange FTX EU که شعبه اروپایی صرافی ورشکسته FTX است، به نظر می رسد ویژگی جدیدی را به وب سایت خود اضافه کرده است که به مشتریان اروپایی خود اجازه می دهد درخواست های برداشت از صرافی را ثبت کنند. به گزارش رمز نیوز، اضافه شدن امکان ثبت درخواست برداشت پس از گذشت حدود پنج ماه از ورشکستگی صرافی FTX که در اوایل آبان ماه رخ داد، در نظر گرفته شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده در Finance Magnates، نام دامنه جدید وب سایت ftxeurope.eu توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس تایید شده است.

در این گزارش با اشاره به ایمیل دریافتی FTX Europe عنوان شده است که دامنه جدید به جز امکان ثبت درخواست انصراف برای مشتریان Malbakte هیچ محصول یا خدمات دیگری ارائه نخواهد داد. اگرچه FTX EU برای کاربران اروپا و خاورمیانه در دسترس بود، در حال حاضر مشخص نیست دقیقا چه تعداد از کاربران تحت تأثیر مشکلات احتمالی ورشکستگی صرافی در اوایل نوامبر قرار گرفته‌اند.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام

صرافی FTX EU در مارس 2022، هفت ماه قبل از مشکلات ایجاد شده برای FTX شروع به کار کرد. بنابراین انتظار نمی رود تعداد کاربران زیاد باشد. FTX Japan یکی دیگر از زیرمجموعه های این صرافی بود که به مشتریان آسیب دیده خود اجازه می داد کل وجوه خود را – که چیزی بیش از 50 میلیون دلار بود – برداشت کنند.

بهترین پروژه ها در پلتفرم Arbitrum کدامند؟ – اخبار ارزهای دیجیتال
3 دلیل نزدیک شدن 3000 دلار اتریوم! – اخبار ارزهای دیجیتال

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.