انباشت صدها میلیون دوج کوین توسط نهنگ‌ها؛ احتمال صعود قیمت DOGE شدت گرفت! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت دوج‌کوین (DOGE) بعد از یک اصلاح قابل‌توجه، نشانه‌هایی از بهبود را به همراه دارد. در حالی که قیمت دوج‌کوین در حال افزایش است، داده‌های درون زنجیره‌ای باعث ایجاد گمانه‌زنی‌هایی در مورد پتانسیل این ارز دیجیتال برای رسیدن به هدف ۱ دلاری در آینده شده است.

یکی از دلایل خوش‌بینی به آینده دوج‌کوین، اقدامات اخیر سرمایه‌گذاران بزرگ و نهنگ‌ها است.

طبق داده‌های پلتفرم ویل آلرت (Whale Alert)، یک کیف پول ناشناس طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۰ میلیون دوج کوین را در دو تراکنش جداگانه از صرافی رابین‌هود برداشت کرده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


این خریدهای سنگین باعث جلب توجه سرمایه‌گذاران شده و خوش‌بینی آن‌ها را نسبت به روند صعودی آتی قیمت دوج کوین افزایش داده است. گزارش‌های دیگر هم حاکی از آنند که انباشت دوج‌کوین توسط نهنگ‌ها در حال افزایش است.

علاوه بر تحرکات نهنگ‌ها، افزایش قیمت دوج‌ کوین در روز جاری، یعنی ۶ آوریل نیز به افزایش خوش‌بینی‌ها دامن زده است.

قیمت دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶.۵ درصد رشد کرده و در حال حاضر به ۰.۱۸۴ دلار رسیده است. این افزایش قیمت همراه با افزایش ۳.۵۸ درصدی سود باز قراردادهای آتی دوج کوین، نشان‌دهنده علاقه فزآینده سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال است.

از نظر تکنیکال، اندیکاتورها نیز سیگنال‌هایی را برای خرید دوج کوین ارسال می‌کنند.

در این میان، اندیکاتور قدرت نسبی (RSI) در محدوده ۵۲ قرار دارد که نشان‌دهنده احساسات خنثی در بازار است. با این حال، در صورت افزایش فشار خرید، دوج کوین می‌تواند شاهد رشد قابل‌توجهی باشد و حتی به قیمت ۱ دلار برسد.

در طرف مقابل، اگر در کنار افزایش قیمت، فشار فروش و همچنین برداشت سود سرمایه‌گذاران افزایش پیدا کند، ممکن است شاهد یک روند نزولی دیگر برای قیمت دوج کوین باشیم و قیمت‌ها به سطوح حمایتی قبلی بازگردند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.