اینفلوئنسر معروف: بعد از بیت کوین و اتریوم، نوبت ETF ریپل خواهد بود! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ریپل (XRP)، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، احتمالا شاهد راه‌اندازی یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) در سال جاری و یک برنامه کاربردی در چند ماه آینده باشد.

بن آرمسترانگ، اینفلوئنسر معروف دنیای ارزهای دیجیتال، در ویدیویی که بدون شک اعضای جامعه XRP را هیجان‌زده می‌کند، به راه‌اندازی ETF ریپل در آینده اشاره کرد.

وی بر اساس اطلاعاتی گفت:

همزمان با بسته شدن دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده علیه ریپل، این شبکه ممکن است در ماه آوریل درخواستی را برای ETF ریپل ارائه دهد.

با اشاره به ETFهای اسپات بیت‌کوین، جامعه XRP استدلال کرده است که این رمزارز شایسته راه‌اندازی ETF مشابه است. نکته مهم این است که آن‌ها تأکید کردند که XRP تنها آلت‌کوین با وضوح قانونی، پس از حکم دادگاه مبنی بر اوراق بهادار نبودن این دارایی دیجیتال در سال گذشته، است.

bitland۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیر
همین حالا در بیت لند ثبت نام کن و ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیر!
شروع


آرمسترانگ با تکرار احساسات غالب در جامعه XRP خاطرنشان کرد که وضوح قانونی ریپل باعث امکان‌پذیرتر شدن راه‌اندازی ETF این ارز دیجیتال می‌شود.

او همچنین گفت که بلک‌راک (Blackrock)، بزرگ‌ترین شرکت مدیریت دارایی در جهان و یکی از مدیران پیشرو در ETF اسپات بیت‌کوین، راه‌اندازی ETF ریپل را رهبری خواهد کرد.

افزایش گمانه‌زنی‌ها نسبت به این موضوع پس از آن اتفاق افتاد که گری‌اسکیل (Grayscale) پس از دو سال وقفه، XRP را دوباره به صندوق سرمایه‌گذاری کلان دیجیتال خود افزود.

در این میان، با وجود افزایش مجدد قیمت ارزهای دیجیتال، XRP همچنان در رکود به سر می‌برد و رشد پراکنده‌ای را تکرار می‌کند.

ریپل پس از ۱.۲۶ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، در حال حاضر با قیمت ۰.۵۶۴۷ دلار معامله می‌شود. با این حال، در نمودار هفتگی، قیمت این رمزارز ۸.۵۹ درصد و در ۳۰ روز گذشته ۱۲ درصد کاهش داشته است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.