بازی بیگ تایم همچنان در حال درخشش! قیمت BIGTIME به ۱ دلار می‌‌رسد؟ – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توکن بازی بیگ تایم (Big Time) با نماد اختصاری BIGTIME، همچنان در حال رکوردشکنی است.
بیگ تایم یک بازی اکشن نقش‌آفرینی و چند نفره رایگان است که به عنوان یک پلتفرم بلاکچینی برای کسب درآمد با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) عمل می‌کند و در قلب این اکوسیستم، ارز دیجیتال BIGTIME قرار دارد.

Ramzarzخرید سریع BIGTIME!
فقط با 10 هزار تومان BIGTIME را در ارزپلاس معامله کنید!
خرید BIGTIME


داده‌های بازار نشان می‌دهند که BIGTIME امروز ۵ دسامبر توانست رکورد تاریخی جدیدی را در محدوده قیمت ۰٫۸۹۸ دلار ثبت کند. اگرچه در زمان نگارش این خبر، قیمت بیگ تایم به محدوده ۰٫۷۹ دلار عقب‌نشینی کرده، اما رشد قیمت این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته، یک هفته گذشته و یک ماه گذشته، به ترتیب بیش از ۲۴، ۳۱۰ و ۳۹۰ درصد است.
بازی بیگ تایم همچنان در حال درخشش! قیمت BIGTIME به ۱ دلار می‌‌رسد؟همزمان با این رشد قیمتی، ارزش بازار و حجم معاملات بیگ تایم هم نسبت به روز گذشته، به ترتیب بیش از ۲۵ و ۱۱۲ درصد افزایش یافته‌اند. به این ترتیب، بیگ تایم اکنون به جایگاه ۲۴۲ بازار صعود کرده است. تنها دو روز پیش، این رمزارز در جایگاه ۳۰۶ بازار قرار داشت.
همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، رمزارز بیگ تایم اخیرا در بیت‌هامب (Bithumb) لیست شده و معاملات آن در این صرافی بزرگ کره‌ای آغاز شده است. از طرفی، صنعت بازی یک بخش پررونق در اکوسیستم ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. از این رو، ترکیب منحصربه‌فردی از گیم‌پلی اکشن نقش‌آفرینی و NFTها، بیگ تایم و توکن BIGTIME آن را به گزینه‌ای جذاب برای گیمرها و سرمایه‌گذاران تبدیل کرده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.