با شیبا و ریپل، خودرو و موتور هوندا بخرید! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا (Honda) با پذیرش چندین دارایی دیجیتال به عنوان گزینه‌ای برای پرداخت، وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. جالب توجه است که توکن بومی ریپل (XRP) و میم کوین محبوب شیبا اینو (SHIB) از جمله رمزارزهای پشتیبانی‌شده هستند.
طبق گزارش‌ها، شرکت هوندا موتور – تولیدکننده خودرو، موتور سیکلت و تجهیزات برق مستقر در توکیو – با ارائه‌دهنده سیستم پرداخت بلاکچینی FCF Pay وارد همکاری شده تا به مشتریان اجازه دهد به جای فیات، محصولات این شرکت را با ارزهای دیجیتال اجاره یا خریداری کنند.
برخی از دارایی‌های رمزارزی پذیرفته‌شده توسط هوندا عبارتند از: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، ریپل (XRP)، شیبا اینو (SHIB)، بایننس کوین (BNB)، پولکادات (DOT) و غیره.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


شایان ذکر است که خرید و اجاره محصولات هوندا با برخی از میم‌کوین‌های کمتر محبوب مانند پپه کوین (PEPE)، فلوکی اینو (FLOKI)، بون شیباسواپ (BONE)، دوج کیلر (LEASH) و غیره نیز امکان‌پذیر است.
همان‌طور که پیش‌تر هم در اخبار رمزارز نیوز گزارش شده، دارایی‌های رمزارزی در چند سال گذشته به عنوان یک ترند برتر در فضای پرداخت ظاهر شده‌اند. برای مثال، شیبا اینو اوایل این هفته، زمانی که FCF Pay با شرکت انرژی Chariot Energy مستقر در تگزاس همکاری کرد تا مردم محلی را قادر سازد که قبوض پنل‌های خورشیدی خود را به جای ارز فیات با این میم کوین‌ پرداخت کنند، خبرساز شد.
گزارش‌های دیگر نیز حاکی از آنند که مشتریان واجد شرایط غول بانکی بریتانیا، HSBC، اکنون می‌توانند قبوض وام مسکن خود را با ارزهای دیجیتال مختلف، از جمله XRP و شیبا تسویه کنند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.