بزرگترین بلاک چین های بازی در بازار؛ جایگاه پالیگان کجاست؟ – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

راه حل مقیاس پذیر لایه 2 Polygon (MATIC) پس از رشد چشمگیر کیف پول های فعال منحصر به فرد روزانه (dUAW) در طول ماه گذشته، نام خود را در بخش بازی های زنجیره ای ایجاد کرده است.

Polygon اکنون دومین بلاک چین بزرگ بازی پس از Boomland’s Hunters On-Chain است که ماه گذشته در شبکه آزمایشی خود راه اندازی شد. بازی اکشن نقش آفرینی از آن زمان به یکی از پنج بازی برتر بلاک چین از نظر فعالیت برنامه های غیرمتمرکز (DApp) تبدیل شده است.

قبلاً برای برنامه های DeFi استفاده می شد، Polygon از Hive پیشی گرفت و در این ماه مقام دوم را به خود اختصاص داد. این یک علامت مثبت برای Polygon است. زیرا اکنون به عنوان یک بلاک چین بازی شناخته می شود.

بلاک چین موم (WAXP) جایگاه خود را به عنوان بلاک چین پیشرو در بازی حفظ کرده است و dUAW آن بیش از 228 درصد از Polygon پیشی گرفته است.

Vox با میانگین 314976 کیف پول فعال منحصر به فرد در روز در ماه مارس به عنوان فعال ترین بلاک چین در بازی ظاهر شد. این نشان دهنده کاهش 8.11 درصدی نسبت به ماه قبل است.

فعالیت بازی های زنجیره ای در ماه مارس با 3.33 درصد کاهش به 741567 کیف پول فعال روزانه منحصر به فرد رسید. با این حال، بازی ها 45.6 درصد از فعالیت صنعت DApp را در سه ماهه اول 2023 تشکیل خواهند داد.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام