بهترین پروژه ها در پلتفرم Arbitrum کدامند؟ – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 6 دقیقه

همه ما مشکلات شبکه اتریوم مانند سرعت پایین و هزینه های بالای پردازش تراکنش را می دانیم. Arbitrum یک راه حل لایه دو در نظر گرفته می شود که با هدف حل این چالش ها ایجاد شده است. Arbitrum پلتفرمی برای افزایش مقیاس پذیری شبکه اتریوم است. رشد سریع این پلتفرم در ماه های گذشته مورد توجه سرمایه گذاران و فعالان حوزه ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. اکنون این پروژه رقیبی جدی برای پالیگان و آوالانچ محسوب می شود. این روزها ارز دیجیتال ARB به عنوان توکن بومی شبکه Arbitrom به یکی از ارزهای رمزنگاری شده شناخته شده در بازار تبدیل شده است. در این مطلب قصد داریم بهترین پروژه های پلتفرم آربیتروم را به شما دنبال کنندگان رمز نیوز نیوز معرفی کنیم. با ما بمان

داوری چگونه کار می کند؟

تا به امروز چندین پروژه در شبکه آربیتروم توسعه یافته است. پروژه هایی که برخی از آنها بسیار امیدوارکننده هستند. در واقع شبکه آربیتروم حرکت صعودی و کندی را آغاز کرده است و روز به روز موقعیت آن در حال بهبود است. اکنون، کسانی که می‌خواهند سبد سرمایه‌گذاری متنوعی داشته باشند، به‌طور جدی به خرید ارز دیجیتال Arbitrum فکر می‌کنند.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام

Arbitrum مقیاس پذیری را با استفاده از راه حل rollup خوش بینانه افزایش می دهد. جمع آوری خوش بینانه فناوری فشرده سازی و ترکیب تراکنش هاست که باعث صرفه جویی در زمان می شود. به این ترتیب به جای چند تراکنش، یک تراکنش در لایه ای دیگر پردازش می شود و سپس نتیجه نهایی با رعایت اصول فنی و امنیتی به شبکه اتریوم بازگردانده می شود.

موقعیت آربیتروم در بازار ارزهای دیجیتال

بهترین پروژه ها در پلت فرم Arbitrum

Arbitrum در ماه های گذشته یکی از رقبای جدی Polygon، Optimism و Metis بوده است. از فوریه 2023، این پروژه با TVL (ارزش کل دارایی مسدود شده) 1.9 میلیارد دلار در صدر فهرست راه حل های لایه دو اتریوم قرار گرفت. این عدد دو برابر مجموع شاخص TVL پروژه های پولیگان و خوش بینی است.

همکاری با پروژه ها و پلتفرم های زیرساختی مانند Uniswap، Sushi و DODO و همچنین سازگاری با ماشین های مجازی اتریوم (EVM) از مهم ترین مزیت های Arbiterum است.

آشنایی با بهترین پروژه ها در پلتفرم آربیتروم

در این بخش به بررسی بهترین پروژه های پلتفرم آربیتروم می پردازیم. پروژه هایی که ویژگی های منحصر به فرد و پتانسیل بالایی برای رشد دارند.

صرافی GMX

پلتفرم GMX یک صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال است. استفاده از اهرم های 50 برابری، پذیرش تراکنش های لحظه ای، رابط کاربری جذاب، ارائه ابزارهای معاملاتی پیشنهادی کاربران و استفاده از امکانات پیشرفته از مهمترین ویژگی های این صرافی ارز دیجیتال است.

بهترین پروژه ها در پلت فرم Arbitrum

هدف GMX ارائه تجربه ای جدید به کاربران و پردازش تراکنش ها با کارمزد صفر یا بسیار کم است. معاملات ارزهای دیجیتال در این صرافی توسط چندین استخر نقدینگی پردازش می شود. این استخرها با نماد GLP شناخته می شوند. همچنین، صرافی GMX از اوراکل های شبکه Chainlink برای به روز رسانی اطلاعات قیمت در زمان واقعی و با دقت بسیار استفاده می کند.

همچنین ببینید: بمحبوب ترین پروژه های لایه دوم اتریوم

پروژه GMX در سپتامبر 2021 راه اندازی شد. شاخص TVL این پروژه حدود 500 میلیون دلار است. از ژانویه 2020، صرافی GMX به بلاک چین بهمن منتقل شد. رمز ارز بومی این صرافی با نماد GMX فهرست شده است و یک توکن مستقل است. اکنون ارز دیجیتال GMX در صرافی‌های معروفی مانند بایننس، کوکوین و اوکی‌ایکس فهرست شده و در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار به‌شمار می‌رود.

پلتفرم تابشی

Radiant یکی دیگر از بهترین پروژه های پلتفرم Arbitrum است. پروژه Radiant برای حل یکی از چالش های اصلی اکوسیستم DeFi توسعه یافته است.

سرمایه بسیاری از کاربران در پروتکل ها و شبکه های مختلف توزیع شده است. به همین دلیل گاهی اوقات تبادل و انجام تراکنش بین زنجیره ها و پلتفرم های مختلف دشوار، پرهزینه و زمان بر است. از طرفی میزان نقدینگی در بازارهای مختلف نوسانات زیادی دارد و گاهی به شدت کاهش می یابد. نتیجه این امر شکست تجاری بسیاری از پروژه ها بوده است.

بهترین پروژه ها در پلت فرم Arbitrum

Radiant با استفاده از بازار مالی omnichain سعی در حل این چالش دارد. این بازار از دارایی های عمده در چندین زنجیره پشتیبانی می کند. با کمک این پلتفرم، کاربران می توانند دارایی های مختلف را در چندین زنجیره ذخیره و مدیریت کنند. تیم توسعه Radiant پلتفرم Arbitrom را برای راه اندازی پروژه خود انتخاب کرده است.

Radiant هفتمین پروتکل بزرگ شبکه Arbitrom است و شاخص TVL آن حدود 85 میلیون دلار تخمین زده می شود. ارزش بازار ارز رمزنگاری شده RDNT (Radiant Native Token) حدود 55 میلیون دلار است. Radiant 2.0 همچنین امکان استقراض و وام با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده محبوب مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و USDC را فراهم می کند.

پروتکل جونز DAO

پروتکل جونز DAO برای بهبود نقدینگی و بازده سپرده طراحی شده است. با استفاده از این پروتکل سودآوری سرمایه گذاران افزایش می یابد.

همچنین ببینید: شبکه خوش بینی چیست؟ آشنایی با شبکه خوش بینی

خدمات پروتکل جونز داو برای سه دسته از کاربران و سرمایه گذاران مفید خواهد بود. دسته اول کاربرانی هستند که می خواهند سرمایه خود را برای مدت طولانی واریز کنند. دسته دوم کاربرانی هستند که ترجیح می دهند به دارایی های خود دسترسی سریع داشته باشند. برای این دسته از کاربران، نقدینگی مهمتر از میزان سود دریافتی است.

بهترین پروژه ها در پلت فرم Arbitrum

در نهایت، سرمایه گذارانی که می خواهند در فرآیند سپرده گذاری سود بیشتری کسب کنند، می توانند از پروتکل Jones DAO نیز استفاده کنند.

با استفاده از پلتفرم غیرانتفاعی جونز، کاربران می توانند پروتکل های مختلف DeFi را مشاهده و بررسی کنند و در نهایت بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنند.

در صفحه قیمت فعلی آربیتروم شما می توانید قیمت آربیتروم و توکن ARB و نمودار قیمت آن را مشاهده کنید.

در ماه های گذشته، Jones Dow به چهاردهمین پروتکل بزرگ در شبکه Arbitrum تبدیل شده است. ارزش TVL این پروتکل حدود 30 میلیون دلار تخمین زده می شود که نشان دهنده رشد 600 درصدی تا فوریه 2023 است.

چگونه می توان بودجه را به داوری متصل کرد

برای اینکه بتوانید از بهترین پروژه ها در پلتفرم آربیتروم استفاده کنید، ابتدا باید توکن های اتریوم را خریداری کنید. کاربران از ارز دیجیتال ETH برای پرداخت هزینه ها و هزینه ها در شبکه Arbitrum استفاده می کنند. پس از خرید اتریوم، باید شبکه Arbitrom را به کیف پول MetaMask متصل کنید. در نهایت، باید از شبکه اصلی به شبکه Arbitrum پل بزنید. برای انجام این کار، ولت شخصی خود را از طریق وب سایت رسمی آربیتروم به این پلتفرم متصل شوید.

خلاصه

در فوریه 2023، برای اولین بار، حجم تراکنش های روزانه شبکه آربیتروم از شبکه اتریوم بیشتر شد. این حادثه نشان می دهد که آینده روشنی در انتظار این راه حل قدرتمند، پویا و سریع است. به نظر می رسد در ماه های آینده شاهد توسعه پروژه های بیشتری در این شبکه باشیم. شاید در آینده ای نه چندان دور، Arbitrum یکی از مهم ترین پلتفرم ها برای تولید و حیات پروژه های DeFi، NFT و سایر برنامه های اقتصاد دیجیتال باشد.