تایید دوباره دوج کوین توسط ایلان ماسک؛ سرنخی برای ادغام DOGE در X (توییتر)؟! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ایلان ماسک با لایک کردن توییت قدیمی خود در مورد پذیرش دوج کوین (DOGE)، گمانه‌زنی‌های تازه‌ای را درباره آینده این میم کوین به راه انداخته است.

ماسک اخیرا پستی را که در ۳۱ اکتبر ۲۰۲۱ منتشر کرده و در آن، پرداخت شهریه دانشگاه با دوج کوین و اعمال تخفیف برای صاحبان سگ را پیشنهاد داده بود، لایک کرده است.این اقدام ماسک، گمانه‌زنی‌هایی را در میان سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به دوج کوین برانگیخته و احتمال ادغام این میم کوین در سرویس پرداخت شبکه X (توییتر سابق) را دوباره مطرح کرده است.

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، شبکه X در نظر دارد گزینه پرداخت‌های همتابه‌همتا را امسال راه‌اندازی کند. این ابتکار بخشی از دیدگاه گسترده‌تر ماسک برای تبدیل X به یک «اپلیکیشن همه‌جانبه» است که طیف گسترده‌ای از عملکردها، از شبکه‌های اجتماعی گرفته تا تراکنش‌های مالی را در بر می‌گیرد.

در همین حال، توجه به این نکته ضروری است که ارتباط ماسک با دوج کوین، یک نیروی محرکه اصلی در افزایش محبوبیت و نوسانات قیمت این رمزارز بوده است.

bitland۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیر
همین حالا در بیت لند ثبت نام کن و ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیر!
شروع


این ارتباط زمانی که ماسک لوگوی پرنده توییتر را با تصویر دوج کوین جایگزین کرد، بیشتر شدت گرفت. این حرکت باعث شد که قیمت DOGE بلافاصله بیش از ۸ درصد افزایش یابد که نشان‌دهنده تأثیر قابل‌توجه تأییدات و اظهارات ماسک در بازار ارزهای دیجیتال است.

طی سال‌ها، توییت‌ها و بیانیه‌های عمومی ماسک نقشی اساسی در شکل‌دهی مسیر دوج کوین داشته که اغلب منجر به افزایش ناگهانی ارزش آن شده است. با این حال، هنوز هیچ بیانیه و تأییدیه رسمی مبنی بر ادغام این میم کوین در سرویس پرداخت X منتشر نشده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.