تحلیل تکنیکال و پیش بینی قیمت شیبا (هفته اول فروردین) – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در 30 روز گذشته، شیبا اینو 19 درصد از ارزش خود را از دست داده است. دومین میم کوین محبوب در هفت روز گذشته 5 درصد کاهش داشته است. با این حال، داده های قیمت CoinGecko افزایش 3.2 درصدی را در 14 روز گذشته نشان می دهد.
ارزش بازار شیبا نیز در 24 ساعت گذشته نسبتاً بدون تغییر باقی مانده است. با وجود این، بیت کوین و اتریوم، دو ارز دیجیتال برتر، به ترتیب 2.3 و 3.2 درصد سقوط کردند.
دو سطح بحرانی به طور کلی نحوه واکنش قیمت شیبا به عدم اطمینان در بازار جهانی این هفته را مشخص کرده است. آنها مقاومت کوتاه مدت 0.00001 دلار و حمایت کوتاه مدت 0.000001 دلار هستند.

نمودار روزانه SHIB/USD

اگرچه بازگشت با هیاهوی بسیار آغاز شد، اما مدت زیادی طول نکشید. زیرا شیبا به سختی در قیمت 0.000012 دلار (منطقه عرضه مصادف با متحرک نمایی 200 روزه -خط بنفش-) تلاش کرد.
یک الگوی گوه در حال سقوط، که با سقوط شیبا اینو از اوج خود در ماه فوریه شکل گرفت، در شرف بازگرداندن بازار به سمت گاوها است. این یک الگوی معکوس روند است که اغلب پس از یک عقب نشینی طولانی یا قابل توجه در قیمت دارایی رخ می دهد.
دو خط روند، همانطور که در نمودار تایم فریم روزانه نشان داده شده است، مجموعه ای از اوج و پایین را به هم متصل می کند. هر بار که شیبا سعی کرده از الگو خارج شود، گاوها در نبرد شکست خورده و با افت بیشتری مواجه شده اند.
در عین حال، خط روند پایین‌تر فشار نزولی را کنترل می‌کند و به قیمت اجازه می‌دهد تا به بالای الگوی گوه نزدیک‌تر شود. به عبارت دیگر، این الگو اجازه می دهد تا قیمت قبل از حرکت بزرگ بعدی تثبیت شود.
نگاهی دقیق به واگرایی میانگین متحرک (MACD) نشان می دهد که خریداران در حال حاضر دست بالا را دارند. معامله‌گرانی که منتظر فعال‌سازی سفارش‌های خرید هستند، ممکن است بخواهند برای جلوگیری از عقب‌نشینی‌های خطرناک ناگهانی منتظر بمانند تا قیمت شیبا اینو از الگوی گوه و به‌ویژه مقاومت 0.00001 دلار شکسته شود.

چشم انداز کوتاه مدت شیبا اینو نه صعودی و نه نزولی است. با این حال، برخی از سطوح و شاخص های کلیدی می توانند به معامله گران در تصمیم گیری آگاهانه کمک کنند.
درک این نکته مهم است که قیمت شیبا در حال حاضر در حال تثبیت است و به راحتی در منطقه صعودی قرار دارد، بین 0.00001020 دلار و 0.00001040 دلار.
هر بار که شیبا وارد یا لمس این منطقه تقاضا (که با نوار زرد روی نمودار نشان داده شده است) از هفته دوم مارس افزایش قابل توجهی داشته است. بنابراین، آزمایش مجدد همان منطقه می تواند برای این سکه الگوی رفتاری صعودی باشد.

تحلیل فنی و پیش بینی قیمت شیبا (هفته اول فروردین)
سطوح کلیدی قیمت شیبا اینو در این آخر هفته

همانطور که نشانگر POC VAH نشان می دهد، در روند صعودی، قیمت شیبا در تلاش است تا محدوده روزانه را کاهش دهد. برای معامله گران روزانه، شکست بیش از این سطح در 0.00001062 دلار می تواند خریداران بیشتری را جذب کند و شتابی برای مبارزه با مقاومت خط روند ایجاد کند.
اگر قیمت شیبا اینو از مرز خط روند نقطه‌دار عبور کرد، می‌توانیم خودمان را هماهنگ کنیم و خود را آماده کنیم تا شاهد بازآزمایی هفتگی با قیمت 0.00001092 دلار باشیم. در حال حاضر، فشار و کشش بین خرس ها و خریداران احتمالا تا زمانی که وضعیت موجود مختل شود ادامه خواهد داشت.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام