تغییرات جدید بازی همستر کامبت؛ سطح نهایی آواتارهای کاربران معرفی شد! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پاول دورف، بنیانگذار تلگرام، با انتشار پستی در کانال خود، به موفقیت‌های بازی محبوب همستر کامبت، از جمله جذب ۱۰۰ میلیون کاربر در ۷۳ روز و جذب بیش از ۲۳۹ میلیون کاربر در ۸۱ روز، اعتراف کرد. به گفته دورف، رشد سریع این بازی و راه‌اندازی توکن آتی آن در بلاکچین تون (TON) می‌تواند صدها میلیون نفر را به وب ۳ منتقل کند.
به گفته موسس تلگرام، این مینی‌اپلیکیشن تلگرام روزانه ۴ تا ۵ میلیون کاربر جدید دارد که آن را به یکی از سریع‌ترین خدمات دیجیتال در حال رشد در جهان تبدیل می‌کند.
در حالی که تیم همستر کامبت جزئیات زیادی در مورد زمان عرضه رسمی توکن خود فاش نکرده، اما نقشه راه آن نشان می‌دهد که این توکن در ماه جاری، جولای ۲۰۲۴، راه‌اندازی خواهد شد. در همین راستا، بازیکنان از ماه گذشته می‌توانند کیف پول‌های سازگار با شبکه تون خود را به بازی متصل کنند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


توسعه‌دهندگان بازی همچنین پست‌های متعددی را در تلگرام، ایکس و یوتیوب منتشر و تاکید کرده‌اند که سود ساعتی (profit per hour) مهم‌ترین معیاری است که بازیکنان باید قبل از ایردراپ آتی توکن همستر کامبت در نظر بگیرند.
پس از پست دورف در مورد همستر کامبت، تیم توسعه‌دهنده بازی با انتشار پستی اعلام کرد که سطح جدیدی را برای آواتارهای همستر بازیکنان اضافه کرده که خالق (The Creator) نام دارد و برای رسیدن به آن، کاربران باید ۱۸ میلیارد سکه درون بازی جمع کرده باشند.
تغییرات جدید بازی همستر کامبت؛ سطح نهایی آواتارهای کاربران معرفی شد!

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.