تیم شیبا اینو راهنمای جدیدی را برای استفاده از پل شیباریوم منتشر کرد! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شیبا اینو (SHIB) بار دیگر توجه علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است.

تیم توسعه‌دهنده میم کوین محبوب شیبا راهنمای پل زدن توکن بون (BONE) شیباسواپ از شبکه اصلی اتریوم به این بلاکچین لایه دوم را منتشر کرده است. این توسعه و به‌روزرسانی اخیر باعث ایجاد هیجان در جامعه SHIB شده است.

بر اساس راهنمای منتشرشده، برای شروع فرآیند پل زدن، باید تعدادی توکن BONE در کیف پول وب ۳ خود مانند متامسک داشته باشید. پس از تکمیل این مرحله اولیه، گام بعدی باز کردن یک مرورگر وب و رفتن به پورتال امن پل شیبا اینو است.

bitland۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیر
همین حالا در بیت لند ثبت نام کن و ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیر!
شروع


در این مرحله، کاربران باید کیف پول خود را به سایت متصل کنند. پس از برقراری موفق ارتباط، موجودی کیف پول از طریق وبسایت پل شیباریوم قابل دسترسی است. کاربران می‌توانند پس از وارد کردن مقدار BONE مورد نظر خود که می‌خواهند به شیباریوم انتقال دهند، روی گزینه انتقال کلیک کنند.

علاوه بر این، هنگامی که تراکنش آغاز می‌شود، کاربران یک اعلان سریع دریافت می‌کنند که توضیح می‌دهد از طریق این پورتال، چه کارهایی را می‌توان انجام داد.

بر این اساس، کاربران بلاکچین شیبا از طریق این پل نمی‌توانند توکن‌ها را استیک یا واگذار کنند. پس از شروع انتقال نیز، از کاربران خواسته می‌شود که تراکنش را از طریق کیف پول خود تأیید کنند. این روند پل زدن حدود ۲۰ دقیقه طول می‌کشد.

شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا، ضمن اطلاع‌رسانی در مورد افتتاح این پل، از راه‌اندازی نسخه بتای لانچ‌پد شیباریوم نیز خبر داده است.

شیباریوم اخیرا با عبور از مرز ۳۲۰ میلیون تراکنش، به یک نقطه عطف مهم دیگر دست یافته است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.