جامعه سولانا غرق در هیجان! سگ کلاهدار در صرافی بایننس لیست می‌شود؟ – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در هفته‌های اخیر، میم کوین Dogwifhat، یک میم کوین مبتنی بر بلاکچین سولانا (SOL) با نماد اختصاری WIF، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اکنون همه نگاه‌ها به بایننس معطوف شده و این سوال مطرح است که آیا این میم کوین در بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان هم لیست می‌شود یا خیر.
اخیرا در بازار ارزهای دیجیتال، نظر سرمایه‌گذاران بر سولانا متمرکز شده و در نتیجه، توله سگ شیبا اینو با نماد WIF که کلاه بافتنی به سر دارد، به چهره‌ای نمادین تبدیل شده است.
ارزش بازار میم کوین Dogwifhat که از یک ارز دیجیتال گمنام به یک رمزارز محبوب تبدیل شده، از مرز ۱۵۰ میلیون دلار گذشته و به رقم خیره‌کننده ۳۵۰ میلیون دلار رسیده است.
در این میان، صرافی‌های رمزارزی شناخته‌شده‌ای مانند Crypto.com و مکسی قبلاً WIF را لیست کرده‌اند، اما اعضای جامعه مشتاقانه منتظر لیست شدن آن در صرافی‌های بزرگی مانند کوین بیس یا بایننس هستند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


در همین حال، بایننس با انتشار یک تصویر مرموز در X (توییتر سابق) از درختی که با کلاهی با آرم صرافی تزئین شده، به آتش گمانه‌زنی‌های جامعه ارزهای دیجیتال دامن زده است.
پس از انتشار این توییت، مشتاقان بخش نظرات را با شوخی‌های مرتبط با WIF پر کردند. حساب رسمی Dogwifhat نیز به این سرخوشی‌ها ملحق شد و انتظارات را برای لحظه‌ای مهم برای این میم کوین افزایش داد.
تصویر منتشرشده از بایننس در X می‌تواند نویدبخش لیست شدن WIF در این صرافی باشد. با توجه به اتفاقات پیرامون زمان اوج گرفتن پپه (PEPE)، در حال حاضر احتمال لیست شدن WIF در بایننس دیگر دور از ذهن نیست.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.