جزئیات بازپرداخت کاربران یک شرکت ارز دیجیتال! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به وویجر اجازه بازپرداخت حساب‌های مسدود شده مشتریان داده شد، اما تنها توانسته است 36 درصد از مطالبات مشتریان را بپردازد.
پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال وویجر که در حال ورشکستگی است، مجوز دادگاه را برای شروع بازپرداخت وجوه مسدود شده به مشتریان خود دریافت کرده است. در حال حاضر، مشتریان تنها از دریافت 36 درصد از مطالبات خود اطمینان دارند.
10 ماه پس از توقف خروج مشتریان توسط وویجر در جولای 2022، مجاز به شروع فرآیند بازپرداخت است.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام

قاضی مایکل وایلز اظهار داشت که هیچ کس از روند حل و فصل راضی نیست، اما اظهار داشت که این تنها گزینه ممکن برای وویجر است. زیرا این شرکت منابع کافی برای پرداخت کامل و تسویه حساب با مشتریان را ندارد. وویجر برنامه هایی را برای خرید و تسویه بدهی های خود دنبال کرد، اما این طرح ها به جایی نرسید.
قرارداد خرید 1 میلیارد دلاری وویجر توسط بایننس آمریکا نیز به دلیل محیط نظارتی متشنج و نامطمئن در ایالات متحده شکست خورد. طبق پرونده دادگاه، Voyager فقط 630 میلیون دلار برای پرداخت 1.8 میلیارد دلار دارایی مشتری دارد و دارایی Voyager در صورت حل اختلاف شرکت با FTX ممکن است افزایش یابد.

در صفحه قیمت فعلی ارزهای دیجیتال، می توانید قیمت تمام توکن ها و ارزهای رمزنگاری شده را به صورت زنده و لحظه ای مشاهده کنید.