جهش 35000 درصدی در نرخ سوزاندن توکن شیبا اینو! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش Cryptocurrency News، نرخ سوزاندن توکن Shiba Inu (SHIB) پس از سقوط به زیر صفر در روز گذشته، بهبودی عظیمی را تجربه کرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب سایت SHIB burn، در 24 ساعت گذشته، 17804606 توکن SHIB سوزانده شده و نرخ سوزاندن توکن به 35508 درصد افزایش یافته است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط حساب توییتر Shibburn، در 48 ساعت گذشته تنها یک توکن سوزاندن 50000 واحد به ارزش 0.55 دلار وجود داشته است.

در همین حال، Enkrypt، یک کیف پول web3 که توسط MyEtherWallet برای پشتیبانی از Polkadata ایجاد شده است، اعلام کرده است که به زودی از اکوسیستم های Shiba و Shibarium پشتیبانی خواهد کرد.

از سوی دیگر، به لطف مشارکت Binance Pay با CityPayio، Shiba Ino اکنون می تواند برای پرداخت در هتل رادیسون گرجستان نیز استفاده شود. این مشارکت به کاربران گرجستانی اجازه می دهد تا با ارز دیجیتال در بیش از 600 فروشگاه برای خرید کالاهای روزمره و لوکس پرداخت کنند.

در همین راستا، تراوالا، یک پلتفرم رزرو سفر متمرکز بر ارزهای دیجیتال، اخیراً برنامه‌ای را برای انجمن شبا راه‌اندازی کرده است که در آن اعضای انجمن شبا و سایر کاربران شرکت‌کننده می‌توانند در تمام رزروهای انجام‌شده، کمیسیون بالایی تا سقف 5.5 درصد دریافت کنند. انجام دادن

بر اساس اطلاعات بازار، قیمت شیبا در 24 ساعت گذشته اندکی افزایش یافته و به 0.0000109 دلار رسیده است.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام