داده‌های گوگل: ریپل از اتریوم محبوب‌تر است! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

داده‌ها نشان می‌دهند که آمریکایی‌ها اشتیاق و علاقه بیشتری نسبت به ریپل (XRP)، در مقایسه با اتریوم (ETH) دارند.

بر اساس داده‌های گوگل ترندز، در ۳۰ روز گذشته، ریپل در میان آمریکایی‌ها به میزان قابل‌توجهی حجم جستجوی بالاتری نسبت به اتریوم و عبارات عمومی مانند «کریپتوکارنسی» داشته است.

بر اساس نمودار بالا، حجم جستجوی گوگل برای XRP از ایالات متحده در ۲۴ اکتبر به اوج خود رسید. جالب اینجاست که در همان روز، قیمت بیت کوین برای اولین بار در بیش از ۱۵ ماه گذشته به طور قابل‌توجهی افزایش یافت و به بیش از ۳۴ هزار دلار رسید.

به طور معمول، علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال انتظار دارند که در زمان رشد بیت کوین، اتریوم به عنوان نزدیک‌ترین رقیب آن، بیشتر مورد توجه قرار گیرد. با این حال، چنین سناریویی محقق نشد و در عوض، ریپل در کانون توجه‌ها قرار گرفت.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


در حالی که ریپل در آمریکا، اتریوم را از نظر جستجو در گوگل شکست داده، این دو ارز دیجیتال در مقیاس جهانی رقابت بسیار تنگاتنگی دارند. بر اساس داده‌های موجود، میزان جستجوی ماهانه برای ریپل و اتریوم در سطح جهانی، هیچ برنده قاطعی ندارد.

با این حال، هنگامی که به صورت منطقه‌ای به تجزیه و تحلیل می‌پردازیم، می‌توان مشاهده کرد که در مقایسه با اتریوم، کشورهای بیشتری نسبت به XRP علاقه نشان می‌دهند. این در حالی است که اتریوم از لحاظ ارزش بازار حدود هفت برابر بزرگ‌تر از ریپل است.google-trends-reveals-greater-enthusiasm-among-americans-for-xrp-over-ethereum

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.