دولت تایوان برای اتریوم سنگ تمام گذاشت! ماجرا چیست؟ – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، یک “کارت طلایی استخدام” از تایوان برای حمایت از بخش رو به رشد ارزهای دیجیتال خود دریافت کرده است.

این ویزای ویژه به بوترین اجازه می‌دهد تا حداکثر سه سال بدون محدودیت در تایوان زندگی و کار کند. بوترین مدافع قوی صنعت بلاکچین و تایوان بوده و چندین بار از این کشور بازدید کرده است.

او حتی در پادکستی با وزیر توسعه دیجیتال تایوان، آدری تانگ، در مورد تأثیر بلاکچین بر سیاست‌های جهانی و اقتصاد جهانی و فناوری‌های شناسایی هویت مانند ورلد کوین (WLD) صحبت کردند.

Ramzarz۱۰۰ هزار شیبا رایگان!
فقط با تکمیل ثبت نام در آبان تتر ۱۰۰ هزار شیبا جایزه بگیر!
شروع کن


در طول کنفرانس Plurality تایپه، وزیر توسعه دیجیتال تایوان کارت طلایی را به بوترین اهدا کرد. بوترین هم جامعه پر رونق اتریوم تایوان را ستود و از قصد خود برای بازدید و کار در تایوان در آینده خبر داد.

دولت تایوان به صورت فعال از رهبران برجسته صنعت ارزهای دیجیتال مانند بوترین برای حمایت از بخش بلاکچین در حال ظهور خود استفاده خواهد کرد. آنها همچنین در حال کار روی یک چارچوب نظارتی تحت نظارت کمیسیون نظارت مالی (FSC) هستند.

این چارچوب شامل ثبت نام برای معاملات ارزهای دیجیتال، الزام مقررات ضد پولشویی (AML) و اقداماتی برای حمایت از مصرف‌کننده است. علاوه بر این، آن‌ها در نظر دارند استفاده از استیبل کوین‌های متصل به دلار تایوان را ممنوع کنند و تبلیغات رمزارزی در این کشور را محدود کنند.

FSC همچنین علاقه‌مند به ترویج خود تنظیمی از طریق ایجاد انجمن‌های صنعتی جدید، با اصلاحات قانونی برای تطبیق خدمات دارایی دیجیتال است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.