رکوردشکنی‌های شیباریوم وارد فاز جدیدی شد! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شیباریوم، بلاکچین لایه ۲ در اکوسیستم شیبا اینو (SHIB)، اخیراً افزایش قابل توجهی را در تراکنش‌های روزانه خود به ثبت رسانده است و با یک رشد ۵۸۲ درصدی به بیش از ۵ میلیون تراکنش رسیده است.

شیباریوم به طور میانگین از زمان راه‌اندازی خود، ۱۳۰۰۰ تراکنش روزانه را تجربه کرده است. با این حال، اخیراً یک روند صعودی قابل‌توجه را ثبت کرد. در روزهای گذشته تراکنش‌های روزانه شیباریوم از ۱۶ هزار به ۷۴۸ هزار افزایش یافت که نشان‌دهنده رشد قابل توجه ۴۳۹۹ درصدی و ثبت یک رکورد جدید است.

این روند صعودی ادامه پیدا کرد و تراکنش‌های روزانه شیباریوم از ۳۰ نوامبر تا ۱ دسامبر افزایش دیگری را تجربه کرد و ۷۴۸ هزار به ۵.۱۱ میلیون در اول دسامبر رسید.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


افزایش تعداد تراکنش‌ها نشان‌دهنده علاقه و تقاضای فزاینده در شبکه شیباریوم است. همچنین این شبکه به معیارهای چشمگیر دیگری دست یافته است؛ از جمله: ۹۵۲ تراکنش بزرگ در یک بلاک ۵ ثانیه‌ای، که از میانگین روزانه پیشی گرفته است.

علاوه بر این، این پروتکل از زمان راه‌اندازی از ۱۲۷۷۵۰۵ آدرس کیف پول با ۱۹۰۲۶۴۵ بلاک استقبال کرده است. در میان تقاضای رو به رشد، زمان بلاک در ۵ ثانیه ثابت مانده است. همچنین شیباریوم اخیراً در زمره ۵ بلاکچین فعال برتر پلتفرم NOWNodes قرار گرفته است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.