سقوط سهم بازار بایننس به ۳۰ درصد! پایان کار بزرگ‌ترین صرافی جهان نزدیک است؟ – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در بحبوحه سرکوب نظارتی بایننس در ایالات متحده، حجم معاملات ماهانه این صرافی در بازار اسپات با یک افت بیش از ۷۰ درصدی، از حدود ۵۰۰ میلیارد دلار در ماه ژانویه به ۱۱۴ میلیارد دلار کاهش یافته است.
بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، از ابتدای سال جاری به تدریج شاهد کاهش سهم خود در بازار اسپات بوده است؛ زیرا این شرکت با مجموعه‌ای از اتهامات از سوی رگولاتورهای آمریکایی مواجه شده که در نهایت، به خروج مدیران ارشد، جریمه چند میلیارد دلاری این صرافی و کناره‌گیری چانگ‌پنگ ژائو از سمت مدیرعاملی آن، منجر شد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


بر اساس آمار ارائه‌شده توسط پلتفرم CCData، سهم بازار بایننس در حال حاضر در ماه دسامبر تنها ۳۰٫۱ درصد است. برای مقایسه، در نظر بگیرید که این رقم در ابتدای سال میلادی جاری، ۵۵ درصد بود.
سقوط سهم بازار بایننس به ۳۰ درصد! پایان کار بزرگ‌ترین صرافی جهان نزدیک است؟البته این پلتفرم خاطرنشان می‌کند که بایننس از ماه سپتامبر شاهد افزایش حجم معاملات ماهانه خود بوده است، حتی با وجود ادامه کاهش سهم خود در بازار.
علی‌رغم کاهش سهم بایننس در بازار معاملات اسپات در طول سال، این صرافی همچنان با اختلاف زیاد بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال باقی مانده است. بر اساس گزارش CCData، پس از بایننس، صرافی OKX مستقر در سیشل قرار دارد که شاهد رشد سهم خود در بازار، از حدود ۴ درصد در ابتدای سال به ۸ درصد بوده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.