سود ۴۰۰ درصدی نهنگ‌ پپه قورباغه؛ بازار رمزارزها داغ‌تر شد! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازار ارزهای دیجیتال شاهد افزایش قابل‌توجهی در قیمت پپه (PEPE)، یکی از بازیگران اصلی دنیای میم کوین‌ها، بوده است. این جهش قیمتی باعث جلب توجه مجدد سرمایه‌گذاران به این حوزه شده و خوش‌بینی‌ها نسبت به آینده میم کوین‌ها را افزایش داده است.

علاوه بر افزایش قیمت پپه، سودهای کلانی که نهنگ‌های این ارز دیجیتال به جیب زده‌اند، بر جذابیت آن افزوده است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از پلتفرم Lookonchain، یک نهنگ بزرگ پپه موفق شده طی مدت تنها یک ماه، سود خالصی معادل ۷.۶۷ میلیون دلار کسب کند که نشان‌دهنده افزایش ۴۰۷ درصدی سرمایه وی است. این سود نجومی، فرصت‌های پرسود موجود در بازار میم کوین‌ها را به خوبی نشان می‌دهد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


این نهنگ بزرگ ۵۰۰ میلیارد توکن پپه به ارزش ۳.۹۱ میلیارد دلار را به صرافی بایننس منتقل کرده است. قابل توجه است این نهنگ پس از فروش اخیر همچنان ۵۰۰ میلیارد توکن پپه در اختیار دارد.

در همین حال، این نهنگ بین ۲۵ تا ۲۹ فوریه، ۱.۲ تریلیون توکن پپه را که در زمان تراکنش ۱.۸۸ میلیون دلار ارزش داشت، از بایننس خارج کرده است که نشان‌دهنده مانورهای هوشمندانه برای کسب سود است.

افزایش قیمت پپه و سودهای کلان نهنگ‌ها، نشان‌دهنده افزایش اعتماد به بازار میم کوین‌ها و جذب سرمایه‌گذاران به این بازار به دلیل پتانسیل بازدهی قابل توجه است.

در این راستا پپه در حال درخشش به عنوان یک میم کوین پیشرو در این بخش نوظهور است. قیمت پپه در زمان نگارش این خبر با افزایش ۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۸۴۰۶ دلار رسیده است.

حجم معاملات و ارزش بازار آن نیز در همین زمان به ترتیب ۳۹.۱۲ درصد و ۷.۷۷ درصد افزایش داشته‌ و به ۸۱۹ میلیون دلار و ۳.۵۳ میلیارد دلار رسیده‌ است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.