فراخوان برای بازیابی ۲۵۰ هزار اتریوم قفل‌شده از سال ۲۰۱۴! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رین لوهموس (Rain Lõhmus)، بنیانگذار ال‌اچ‌وی بانک (LHV Bank) در استونی، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که او مالک ۲۵۰ هزار اتریوم به ارزش تقریبی ۴۷۰ میلیون دلار است که آنها را در جریان ICO (عرضه اولیه کوین) اتریوم در سال ۲۰۱۴ خریداری کرده بود. فقط یک مشکل وجود دارد و آن، این است که او کلیدهای خود را گم کرده است.
پیش‌تر و در ماه فوریه، کانر گروگان (Conor Grogan)، مدیر کوین ‌بیس، از شناسایی کیف پول یک نهنگ خبر داده بود که انبار بزرگ اتریوم آن از زمان پیدایش بلاکچین اتریوم دست‌نخورده باقی مانده است. در یک به‌روزرسانی در تاریخ ۶ نوامبر، کانر نظرات لوهموس در مصاحبه اخیر او را برجسته کرد و نوشت: «یک راز حل شد!»

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


کانر در ادامه اظهار داشت که لوهموس متأسفانه کلیدهای خود را گم کرده و نمی‌تواند به این اتریوم‌ها دسترسی داشته باشد. وی بیان داشت، اگر بتوانید به او کمک کنید تا آنها را بازیابی کند، او مایل است آنها را با شما تقسیم کند.
به گفته لوهموس، او تاکنون تلاش زیادی برای بازیابی وجوه انجام نداده، اما حاضر است به کسی که بتواند این کار را بکند، پاداش بدهد.
بر اساس داده‌های بازار، قیمت اتریوم در زمان عرضه، حدود ۳۰ سنت بود و در نتیجه، لوهموس ذخایر خود را با قیمت ۷۵ هزار دلار خریداری کرده بود. اگرچه ارزش ذخایر اتریومی لوهموس از زمان ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ که قیمت اتریوم به اوج ۴،۹۰۰ دلاری خود رسید، کاهش قابل‌توجهی داشته، اما موجودی کیف پول او همچنان دارای سود چشمگیر ۶۲۸،۷۵۷ درصدی است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.