متا درحال آزمایش قابلیت انتشار محتوا از اینستاگرام به تردز است

متا درحال آزمایش قابلیت انتشار محتوا از اینستاگرام به تردز است

متا درحال آزمایش قابلیت انتشار محتوا از اینستاگرام به تردز است

متا درحال آزمایش روش جدیدی برای افزایش تعامل در تردز با استفاده از اینستاگرام است. این شرکت اکنون مشغول تست ویژگی ارسال پست‌های بین‌پلتفرمی (cross-posting) از اینستاگرام به تردز است. متا این آزمایش را پس از اینکه تعدادی از کاربران Threads متوجه ظاهر‌شدن چنین تنظیماتی در اینستاگرام شدند، تأیید کرد.

به گزارش تک‌کرانچ و طبق گفته متا، ارسال بین‌پلتفرمی پست‌ها از اینستاگرام به Threads اختیاری است. علاوه‌براین، کاربران می‌توانند انتخاب کنند که به‌طور خودکار تمام پست‌های خود را در حساب تردز به‌اشتراک بگذارند یا خیر. (افرادی که در این تست شرکت کرده‌اند، می‌توانند تنظیمات ارسال متقابل را در برنامه اینستاگرام تغییر دهند.)

متا تأیید کرده است که این قابلیت فعلاً به‌صورت جهانی در مرحله آزمایش قرار دارد تا به کاربران امکان ارسال تصاویر متقابل از اینستاگرام به Threads را بدهد. بااین‌حال فعلاً امکان به‌اشتراک‌گذاری ریل‌ها (Reels) از اینستاگرام به تردز وجود ندارد.

تردز

تلاش‌های متا برای جذب کاربران به اپلیکیشن تردز

متا چندین ویژگی را برای تقویت رشد Threads که درحال‌حاضر 150 میلیون کاربر دارد، آزمایش کرده است. این شرکت همچنین ارسال بین‌پلتفرمی پست‌ها از فیسبوک به تردز را نیز آزمایش کرده و این قابلیت را مستقیماً در فیدهای فیسبوک و اینستاگرام تبلیغ می‌کند؛ صرف‌نظر از اینکه کاربران از این برنامه استفاده می‌کنند یا خیر. همچنین متا سازندگان را تشویق می‌کند تا در تردز فعال‌تر باشند؛ برای این منظور، متا در ازای انتشار محتوا در Threads، به سازندگان پاداش‌هایی می‌دهد.

باید منتظر ماند و دید که متا می‌تواند با استفاده از این روش‌های متنوع، کاربران تردز را افزایش دهد یا خیر. مشخصاً این کمپانی بزرگ در آینده نیز پلن‌های مختلف دیگری برای بهبود اپ تردز دارد تا بتواند افراد بیشتری را جذب این اپلیکیشن نسبتاً جدید نماید. لازم به ذکر است که Meta مالک سه شبکه اجتماعی بزرگ فیسبوک، اینستاگرام و تردز است؛ اپلیکیشن‌هایی که میزبان صدها میلیون کاربر از سراسر دنیا هستند.

مایکروسافت یک هوش مصنوعی جاسوسی برای سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا ساخته است
هشدار هم‌بنیانگذار «دیجی‌کالا»: پنجره اکوسیستم استارتاپی در حال بسته شدن است

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.