معرفی طرح پاداش هفته‌شمار توسط صرافی تترلند! سود پرداختی چقدر است؟ – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صرافی تترلند به تازگی با معرفی طرح «پاداش هفته‌شمار»، این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا از موجودی تومانی خود، به صورت هفتگی پاداش دریافت کنند.

بر اساس این طرح، موجودی تومانی کاربران در تترلند در حساب بانکی قرض‌الحسنه نگهداری می‌شود. به این صورت که با فعال‌سازی طرح دریافت پاداش، دارایی به صورت خودکار به حساب کوتاه‌مدت روزشمار منتقل شده و معادل سود بانکی حاصله عینا به کاربر پرداخت می‌شود.

برای فعال‌سازی این طرح، کاربران باید به قسمت کیف ‌پول و سپس دارایی بروند و پس از پذیرش شرایط و قوانین، طرح پاداش هفته‌شمار را فعال کنند و منتظر سود هفتگی خود باشند. با فعال کردن این طرح، شما سالانه ۲۰ درصد پاداش دریافت خواهید کرد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


این طرح شرایط خاص خود را دارد که هنگام استفاده باید به آنها توجه کنید:

۱. طرح فقط از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد روز شنبه تا ۲۳:۵۹ روز جمعه محاسبه می‌شود. این یعنی اگر شما در هر روزی طرح را فعال کنید، اولین شنبه بعد آن روز تا جمعه همان هفته، پاداش برایتان محاسبه خواهد شد. به‌ عبارت ‌دیگر، روزهای پنج‌شنبه و جمعه سودی به شما تعلق نمی‌گیرد.

۲. اگر بین شنبه تا جمعه همان هفته، موجودی کیف ‌پول تومانی شما به کمتر از ۱ میلیون تومان برسد، سودی برای آن هفته به شما تعلق نخواهد گرفت.

۳. سود هر هفته در ساعت ۰۳:۰۰ بامداد روز شنبه پرداخت خواهد شد.

۴. در طول هفته به کمترین میزان تومانی که در کیف پول تومانی شما وجود دارد، سود تعلق می‌گیرد. یعنی اگر در طول هفته، شما شش روز ۲ میلیون تومان در کیف پول تومانی خود داشته باشید، اما یک روز ۱ میلیون تومان، محاسبه پاداش بر روی ۱ میلیون خواهد بود.

در نهایت، لازم به ذکر است که در صورت فعال‌سازی این طرح، موجودی کیف پول تومانی شما قفل نمی‌شود و بدون هیچ محدودیتی، هر لحظه قابل‌برداشت است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.