معرفی ۳ ارز دیجیتال جذاب و زیر ۰.۱ دلار برای این هفته! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 4 دقیقه

بازار کنونی ارزهای دیجیتال رشد خوبی را تجربه می‌کند و توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است. با وجود تداوم برجستگی‌های ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، علاقه فزاینده‌ای به جایگزین‌های مقرون به صرفه‌تر برای سرمایه‌گذاری وجود دارد.

برای سرمایه‌گذارانی که تحمل ریسک بالاتری دارند، تخصیص ۱۰ تا ۲۰ درصد از سرمایه خود به این آلت‌کوین‌ها فرصتی جذاب برای تنوع بخشیدن به سبد دارایی‌ها و البته کسب سودهای قابل توجه در بازار صعودی آینده است. در اینجا ۳ ارز دیجیتال با قیمت زیر ۰.۱۰ دلار وجود دارد که ارزش بررسی را خواهند داشت.

شیبا اینو (SHIB)

شیبا اینو (SHIB) یک ارز دیجیتال مبتنی بر میم است که در آگوست ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد. این میم کوین، به دست فردی ناشناس به نامی ریوشی، روی بلاکچین اتریوم فعال شد که هدف آن ایجاد یک جامعه غیرمتمرکز است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


این میم کوین عرضه کل یک کوادریلیون توکن را در اختیار دارد. علی‌رغم ماهیت پر ریسک میم کوین‌ها، شیبا رشد زیادی را از خود به نمایش گذاشت. شیبا اینو در حال حاضر در قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۳۵۷ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲.۸۵ درصد کاهش را تجربه کرده است. این میم کوین رشد هفتگی ۷.۷ درصدی را به ثبت رساند که نشان‌دهنده پتانسیل پیشرفت بیشتر برای آن است.

شتاب خرید پایدار و افزایش حجم معاملات شیبا، با رشد ۶۱.۰۱ درصدی به ۲۸۲,۶۸۸,۶۷۱ دلار رسیده است که پایه محکمی برای اهداف جاه‌طلبانه شیبا اینو را نشان می‌دهد و در صدد است یک صفر دیگر را در آینده نزدیک حذف کند.top-3-cryptocurrencies-under-0-10

پپه (PEPE)

میم کوین پپه (PEPE)، که در آوریل ۲۰۲۳ راه‌اندازی شد، به سرعت در عرض سه هفته به ارزش بازار بیش از یک میلیارد دلار دست یافت. با وجود نوسانات قابل توجه قیمت، پپه جامعه قابل توجه و رو به رشدی را به خود جذب کرده است. طرح اصلی دارای یک مکانیسم کاهش تورم بود که درصدی از توکن‌ها را در هر تراکنش می‌سوزاند تا باعث کاهش عرضه شود.

این میم کوین با حداکثر عرضه ۴۲۰,۶۹۰,۰۰۰,۰۰۰، پپه با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۳۰ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده افزایش ۱.۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. حجم معاملات با ۱۶۳.۳۹ درصد افزایش به ۳۹۶.۳۷ میلیون دلار رسیده و ارزش بازار این میم کوین با افزایش جزئی به ۵۵۶.۳۸ میلیون دلار دست پیدا کرده است.

از آنجایی که پیش‌بینی‌ها حاکی از یک روند صعودی دیگر در اوایل سال ۲۰۲۴ است، میم کوین پپه می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری استراتژیک برای کسانی که انتظار صعودهای بالقوه را دارند، عمل کند.top-3-cryptocurrencies-under-0-10

کسپا (KAS)

کسپا (KAS) یک ارز دیجیتال به سرعت در حال تکامل است که خود را به عنوان اولین بلاکچین blockDAG در جهان معرفی کرده است و دارای تمرکززدایی، مقیاس پذیری و فواصل بلاک یک ثانیه است. کسپا در تاریخ ۷ نوامبر ۲۰۲۱ با مدل توزیع منصفانه راه‌اندازی شد. از ویژگی‌های کلیدی این پروژه می‌توان به پروتکل GHOSTDAG، فعال کردن بلاک‌های موازی و جلوگیری از یتیم شدن بلاک‌ها اشاره کرد.

کسپا با عرضه در گردش ۲۱.۴۹ میلیارد و ارزش بازار ۱.۹ میلیارد دلار، شاهد افزایش قابل‌توجه ۲۰۹۴ درصدی در سال گذشته بوده است و در هفته گذشته افزایش ۷۵ درصدی را تجربه کرد. در حال حاضر این ارز دیجیتال با قیمت ۰.۰۸۹۴۲۳ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته کاهش ۲.۳ درصدی را ثبت کرده است، اما افزایش قابل‌توجه ۱۲۱.۵۰ درصدی در حجم معاملات نیز در ۲۴ ساعت گذشته منعکس‌کننده فعالیت روبه‌رشد بازار و اعتماد به این پروژه است.

پیاده‌سازی ویژگی‌هایی مانند Reachability، بلاک‌کردن داده‌ها و اثبات SPV، کسپا را به عنوان یک پروژه نوآور در فضای ارزهای دیجیتال قرار می‌دهد.top-3-cryptocurrencies-under-0-10

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.