نتیجه تست دروغ‌سنجی رونالدو آمد! آیا او درباره NFTها دروغ گفته؟ – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز گزارش شد، کریستیانو رونالدو، اسطوره فوتبال، برای پاسخ دادن به سؤالات مختلف در مورد فوتبال، تست دروغ‌سنجی انجام داده و برنامه‌های خود را برای انتشار مجموعه‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) در آینده به اشتراک گذاشته است.

این تست دروغ‌سنجی زمانی انجام شد که این ستاره فوتبال دومین مجموعه NFT خود را با همکاری صرافی ارز دیجیتال بایننس منتشر کرد. این مجموعه در ماه جولای برای جشن گرفتن حکمرانی این ورزشکار به عنوان بهترین گلزن در این ورزش منتشر شد.

ویدئوی تست که به تازگی منتشر شده، به طرفداران فوتبال اجازه داد تا رونالدو را در تست دروغ‌یاب، در حالی که به سؤالات بله یا خیر مرتبط با فوتبال پاسخ می‌دهد، ببینند – سؤالاتی مانند “آیا پرتغال قهرمان جام جهانی خواهد شد؟” و “آیا در دهه 40 خود همچنان در بالاترین سطح بازی خواهید کرد؟”

Ramzarz۱۰۰ هزار شیبا رایگان!
ثبت نام در آبان تتر رو کامل کن و ۱۰۰ هزار شیبا جایزه بگیر!
شروع کن


وقتی از او پرسیده شد که آیا او NFT دارد یا خیر، این ورزشکار پاسخ داد “بله” و تست دروغ‌سنج تأیید کرد که او حقیقت را می‌گوید. وقتی از رونالدو پرسیده شد که آیا برنامه‌ای برای انتشار NFTهای بیشتر در آینده دارد، نتایج یکسان بود.

رونالدو اولین مجموعه NFT خود را با بایننس در سال 2022، پس از امضای یک شراکت چندساله با این صرافی، منتشر کرد. هدف این همکاری معرفی Web3 به طرفداران فوتبال در سراسر جهان از طریق کمپین‌های مختلف NFT است.

طبق اعلامیه‌ای، NFT های منتشرشده توسط رونالدو به طرفداران این امکان را می‌دهد که فرصت‌های تعامل انحصاری با این فوق ستاره فوتبال داشته باشند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.