شبکه‌های اجتماعی

نسخه اندروید اپلیکیشن کلاب هاوس

اپلیکیشن کلاب هاوس امروزه به یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب تبدیل شده است. این برنامه در سال 2020 راه اندازی شد ولی اوایل سال میلادی جاری به میزان کاربران و محبوبیت زیادی دست یافت. این شبکه‌ی اجتماعی در حال حاضر به‌صورت انحصاری برای آیفون ارائه شده است، اعلام کرد فرایند توسعه‌ی نسخه‌ی اندروید اپلیکیشن خود را آغاز کرده است. بر اساس گزارشات منتشر شده، بتای اندروید کلاب هاوس به‌صورت محدود در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است.

هنوز معلوم نیست نسخه‌ی اندروید کلاب هاوس چه زمانی به شکل گسترده منتشر خواهد شد، اما این شرکت اعلام کرده است که نسخه‌ی بتا در هفته‌های پیش رو در دسترس افراد بیشتری قرار خواهد گرفت.

تعدادی از اصلی‌ترین رقبای کلاب هاوس یعنی بخش اسپیسزِ توییتر و چت صوتی تلگرام برای اندروید منتشر شده‌اند. بر اساس گزارش‌های اعلام شده، شرکت‌های دیگری مانند فیسبوک، اینستاگرام و لینکدین نیز تصمیم دارند تا چند ماه دیگر سرویس‌هایی برای رقابت مستقیم با کلاب هاوس راه‌اندازی کنند.

با توجه به تعداد بسیار زیاد رقبای کلاب هاوس، احتمالا تا پیش از عرضه‌ی گسترده‌ی نسخه‌ی اندروید پایدار این شبکه‌ی اجتماعی، شاهد انتشار شماری از رقبای جدید clubhouse خواهیم بود. رقابت بر سر شبکه‌های اجتماعی صدامحور وارد مرحله‌ی جدیدی شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا