نینتندو سوییچ "نینتندو شبیه ساز بازی‌ های سوییچ روی کامپیوتر را از دسترس خارج می کند"

نینتندو شبیه ساز بازی های سوییچ را روی رایانه شخصی حذف می کند

پس از حذف مود حالت چند نفره نسخه شبیه سازی شده The Legend of Zelda: Breath of the Wild، نینتندو اکنون دستور حذف Lockpick از اینترنت را صادر کرده است. این شبیه ساز به شما امکان می دهد از کد دیجیتال بازی های سوییچ در شبیه سازهایی مانند Ryujinx و Yuzu در رایانه شخصی استفاده کنید.

پست های مرتبط:

  • شبیه ساز Vita3K PlayStation Vita برای اندروید منتشر شد
  • راهنمای تجربه بازی های کنسولی در گوشی; شبیه سازی در اندروید

نینتندو در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده است که Lockpick به کاربران اجازه می‌دهد تا سیستم‌های امنیتی کنسول دستی سوییچ را دور بزنند و روند نقض قوانین کپی رایت و اجرای نسخه‌های غیرقانونی بازی‌های کنسول مذکور بر روی سیستم‌های مود شده را آسان‌تر می‌کند. در حال حاضر LockPeak تنها راه قانونی برای شبیه سازی بازی های سوییچ است و احتمالا با حذف آن از اینترنت، کاربران به دانلود و اجرای غیرقانونی بازی های این دستگاه در رایانه ترغیب خواهند شد.

اگرچه در حال حاضر امکان دانلود Lockpik از گیت هاب وجود دارد، اما احتمالا به زودی فایل های این شبیه ساز از وب سایت مذکور حذف خواهند شد. در همان زمان، نینتندو’رفتار سختگیرانه تیم سازنده Skyline، شبیه ساز بازی های سوییچ در اندروید را بر آن داشته است تا برای جلوگیری از هرگونه اقدام قانونی، توسعه این اپلیکیشن را متوقف کنند. با این حال، ساخت‌های Skyline همچنان در GitHub در دسترس خواهند بود و کد منبع با عموم به اشتراک گذاشته خواهد شد. برنامه بعدی تیم سازنده این شبیه ساز ساخت شبیه ساز بازی های کامپیوتری برای اندروید است.

Lockypack سالهاست که شبیه سازی بازی Switch را روی رایانه شخصی ارائه می کند، بنابراین گفته می شود که نینتندو’اقدام قانونی اخیر علیه این برنامه’تیم توسعه تنها به این دلیل است که بازی جدید The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به تازگی قبل از انتشار رسمی منتشر شده است. این برای کنسول سوییچ در رایانه شخصی پیاده سازی شد. تیم سازنده شبیه ساز Riojinx اعلام کرده است که این اقدام نینتندو به معنای پایان شبیه سازها بر روی پلتفرم رایانه نیست، اما تیم Yuzo هنوز بیانیه ای در این زمینه منتشر نکرده است.

منبع: Wccftech

نسخه جدید و قابل شخصی سازی کیبوردهای مدل F IBM معرفی شد
مایکروسافت فرآیند انتقال فایل ها و برنامه ها به سیستم جدید را آسان می کند

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.