هجوم کاربران برای خرید تلفن همراه سولانا! ماجرای ایردراپ رایگان BONK چیست؟ – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از افزایش چشمگیر قیمت میم کوین بانک (BONK) سولانا، کاربران امیدوار به آینده این میم کوین به طور دسته‌جمعی برای خرید تلفن رمزارزی سولانا، ساگا (Saga)، هجوم آوردند.
طبق گزارش‌ها، دارندگان جدید تلفن سولانا که در ماه می سال جاری عرضه شد، طی یک ایردراپ رایگان می‌توانند ۳۰ میلیون میم کوین بانک را به صورت رایگان دریافت کنند. بر اساس داده‌های بازار، این تعداد BONK ارزشی تقریبا ۹۰۰ دلاری دارد که در مقایسه با قیمت فعلی تلفن سولانا، یعنی ۵۹۹ دلار، فرصت‌ آربیتراژ عجیب و جالبی را برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند.

Ramzarzخرید سریع BONK!
با یک کلیک بونک را در ارزپلاس معامله کنید!
خرید BONK


راج گوکال، یکی از بنیانگذاران سولانا، در توییت جدید خود خبر داد که فروش تلفن‌های همراه سولانا در ۴۸ ساعت گذشته، بیش از ۱۰ برابر شده است. افزایش فروش آنقدر قوی بود که یکی از بنیانگذاران سولانا، آناتولی یاکاونکو، پیشنهاد کرد قیمت ساگا را افزایش دهد. لازم به ذکر است که قیمت این تلفن در ماه آگوست و به دلیل فروش پایین، از ۹۹۹ دلار به ۵۹۹ دلار کاهش یافت.
همچنین، به دنبال این هجوم خرید، سولانا موبایل اعلام کرده که تمامی سفارشات آتی به یک دستگاه موبایل برای هر خانوار محدود خواهد شد!
در این میان، معامله‌گران امیدوارند که تا زمانی که این دستگاه تلفن به دستشان می‌رسد، BONK همچنان نزدیک به سطوح فعلی یا بالاتر از آن معامله شود. میم کوین‌ها به نوسانات بالای خود شهرت دارند و معلوم نیست در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.