هیجان ایردراپ BONK؛ تلفن همراه سولانا ۵ برابر گران‌تر از آیفون ۱۵ پرو! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

گوشی هوشمند سولانا (SOL) با نام ساگا (Saga) اخیراً در جامعه ارزهای دیجیتال بسیار مورد توجه قرار گرفته‌ که همین امر، منجر به افزایش قابل‌توجه قیمت این گوشی‌ شده است.
این گوشی‌ در وبسایت eBay به قیمت ۵۴۰۳ دلار به فروش می‌رسد و تعداد کاربرانی که این گوشی را به لیست علاقمند‌ی‌های خود اضافه کرده‌اند، افزایش چشمگیری داشته است.
به این ترتیب، در مقایسه با آخرین مدل آیفون، ۱۵ پرو که قیمت آن از ۹۹۹ دلار شروع می‌شود، قیمت تلفن همراه سولانا به مراتب بالاتر است.
همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، دارندگان جدید تلفن سولانا که در ماه می سال جاری عرضه شد، طی یک ایردراپ رایگان می‌توانند ۳۰ میلیون میم کوین بانک (BONK) را به صورت رایگان دریافت کنند که این موضوع، باعث هجوم کاربران برای خرید این تلفن شده است.

Ramzarzخرید سریع BONK!
با یک کلیک بونک را در ارزپلاس معامله کنید!
خرید BONK


آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیان‌گذاران سولانا، از رویدادهای اخیر ابراز هیجان کرد و به این موضوع هم اشاره کرد که SOL برای اولین بار از اتریوم در حجم معاملات پیشی گرفته است. یاکوونکو به آینده‌ای معتقد است که در آن، سولانا و اتریوم می‌توانند در کنار هم فعالیت و پیشرفت کنند.
در زمان نگارش این خبر، سولانا با قیمت ۶۹.۳۱ دلار معامله می‌شود و میم کوین بانک نیز که بر روی بلاکچین سولانا فعالیت می‌کند، به دنبال لیست شدن در صرافی‌های بزرگ جهان، اخیرا رشد چشمگیری را تجربه کرده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.