ویروس پپه قورباغه شیبا را هم بیمار کرد! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش Cryptocurrency News و بر اساس داده‌های پلتفرم اطلاعاتی IntoTheBlock، حجم خرید توکن‌های شیبا اینو توسط خریداران بزرگ (گاوها) در هفته گذشته به بیش از 10.25 تریلیون SHIB رسید. در مقابل، فروش این ارز دیجیتال توسط خرس‌های بزرگ 250 میلیارد SHIB کمتر بود. در نتیجه بیشترین حجم معاملات هفتگی در چند وقت اخیر به نام گاوها ثبت شد.
با این حال، به طور متناقض، قیمت SHIB تا پایان هفته گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافت. با وجود افزایش ظاهری از دوشنبه تا چهارشنبه، در سه روز پس از آن، قیمت توکن SHIB به میزان بی رحمانه 8 درصد یا بیشتر کاهش یافته است. بنابراین کاهش قیمت توکن شیبا اینو برای سومین هفته متوالی ادامه یافته است.
دلیلش کم و بیش روشن به نظر می رسد و نام آن PEPE است. به لطف بازاریابی ویروسی، memecoin Pepe شتاب باورنکردنی به دست آورد و در سه هفته اول به ارزش بازار 1.66 میلیارد دلار رسید. اگرچه واضح است که PEPE نقدینگی را فقط از بازار شیبا “مکید”، بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ و دارندگان توکن شیبا چنین فکر می کنند و پپه را مقصر می دانند.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام

به طور کلی، اخیراً بازار کریپتوکارنسی نوسانات زیادی را تجربه کرده است و این نیز می تواند عاملی در کاهش قیمت SHIB باشد. بسیاری از ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین و اتریوم نیز در هفته گذشته شاهد اصلاحات قیمتی بوده اند. با این حال، باید دید که آیا SHIB می تواند از رکود اخیر خود، به ویژه با محبوبیت روزافزون توکن های میم جایگزین مانند PEPE، بهبود یابد یا خیر.

در صفحه قیمت فعلی ارزهای دیجیتال، می توانید قیمت تمام توکن ها و ارزهای رمزنگاری شده را به صورت زنده و لحظه ای مشاهده کنید.