پیش‌بینی باورنکردنی قیمت سولانا توسط شرکت معروف مدیریت دارایی! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت مدیریت دارایی ون اک (VanEck) گزارشی را درباره سولانا (SOL)، رقیب اتریوم، منتشر کرده است. توکن SOL اخیراً از قیمت ۳۲ دلار فراتر رفته است و VanEck پیش‌بینی قیمت متغیری برای این ارز در سال ۲۰۳۰ ارائه می‌کند.

این شرکت معتقد است که قیمت SOL در سال ۲۰۲۳ از ۹.۸۱ دلار تا قیمت بلندپروازانه ۳۲۱۱ دلار نوسان خواهد داشت که در این‌ صورت احتمالاً افزایش ۱۰۶۰۰ درصدی قیمت را نشان می‌دهد.

در این گزارش همچنین امکان تبدیل شدن سولانا به اولین بلاکچین که از برنامه‌های کاربردی با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر پشتیبانی می‌کند، مطرح شده است. شرکت VanEck پتانسیل سولانا را برای کاهش فاصله خود با اتریوم در آینده، دور از ذهن نمی‌داند.در حال حاضر SOL رشد چشمگیری را تجربه کرده و بیش از ۲۰۰ درصد در سال ۲۰۲۳ افزایش قیمت داشته است. ارزش کل قفل شده (TVL) در اکوسیستم سولانا ۳۷۸ میلیون دلار است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


با این حال، نشانه‌هایی از کاهش احتمالی قیمت وجود دارد. شاخص حرکت جهت‌دار (DMI) در تایم‌فریم روزانه نشان‌دهنده افزایش فشار نزولی است.

در این بین شکست گاوها در به دست آوردن مجدد کنترل بازار می‌تواند منجر به کاهش قیمت به زیر ۳۰ دلار شود. این موضوع می‌تواند باعث کاهش ۱۵ درصدی قیمت سولانا شود که با سطح حمایتی نزدیک به میانگین متحرک نمایی (EMA) ۲۱ روزه همپوشانی دارد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.