پیش‌ بینی قیمت سولانا در سال ۲۰۲۴ توسط ربات هوش مصنوعی گروک! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

عملکرد قابل توجه سولانا (SOL) در سال ۲۰۲۳، توجهات را به این ارز دیجیتال جلب کرده است. در همین راستا، سایت فینبولد (Finbold) به سراغ چت‌بات گروک (Grok) که توسط شرکت xAI و تحت سرپرستی ایلان ماسک توسعه یافته، رفته و مسیر آینده حرکت قیمت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴ را جویا شده است.

شایان ذکر است که ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) در بلاکچین سولانا افزایش یافته که نشان‌دهنده افزایش اعتماد کاربران است.

شرکت‌های زیادی وجوه خود را در این بلاکچین سرمایه‌گذاری کرده‌اند که به پذیرش بیشتر آن، کمک فراوانی می‌کند. این موفقیت را می‌توان به بهبود اصول بنیادین سولانا، مانند افزایش حجم تراکنش‌ها و کارمزدهای پایین نسبت داد.

bitland۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیر
همین حالا در بیت لند ثبت نام کن و ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیر!
شروع


چت‌بات گروک در بهترین سناریو انتظار دارد که سولانا تا پایان سال ۲۰۲۴ بین ۱۲۵ تا ۱۵۰ دلار قیمت داشته باشد.

این چت‌بات عنوان کرد:

چنین افزایش قیمتی به دلیل محبوبیت روزافزون شبکه سولانا و پتانسیل پیشرفت‌ آن دور از ذهن نیست.

همچنین در حالت بدبینانه، قیمت این ارز دیجیتال به محدوده ۶۰ تا ۸۰ دلار کاهش خواهد یافت.

به گفته چت‌بات گروک، ریسک‌ها و عدم قطعیت‌های بالقوه در بازار ارزهای دیجیتال، مانند تغییرات نظارتی یا کاهش رشد کلی بازار منجر به رسیدن قیمت به این سطوح خواهد شد.

سولانا در زمان نگارش این خبر، ۹۲.۴۴ دلار قیمت دارد؛ لذا پیش‌بینی‌های سولانا به معنی رشد ۶۶ درصدی یا کاهش ۳۳ درصدی قیمت است. با این حال، گروک تصریح کرد که این پیش‌بینی‌ها ممکن است محقق نشوند.

این پیش‌بینی‌ها بر اساس اطلاعات موجود و روند بازار است؛ بنابراین، سرمایه‌گذاران باید قبل از هر اقدامی تحقیق کنند و با احتیاط گام بردارند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.