چه زمانی رمزارزهایمان را بفروشیم؟ توصیه‌هایی برای تریدرها – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گفته بن سیمپسون، بنیان‌گذار پلتفرم آموزش کریپتویی Collective Shift، کسانی که تازه وارد کریپتو شده‌اند باید بدانند که بازار صعودی “بر خلاف هر چیز دیگری است که تا به حال تجربه کرده‌اید.”

سیمپسون گفت یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که معامله‌گران ارزهای دیجیتال جدید مرتکب می‌شوند این است که دارایی رمزارزی خود را برای مدت طولانی نگه می‌دارند؛ که اغلب به دلیل گرفتار شدن در سرخوشی ناشی از آن ممکن است ضرر کنند.

او تأکید کرد که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران باید یک هدف سرمایه‌گذاری روشن را بنویسند، بفهمند چه دارایی‌هایی در پرتفوی آنها وجود دارد و یک قیمت فروش را برای هر یک از آنها تعیین کنند.

Ramzarz۱۰۰ هزار شیبا رایگان!
ثبت نام در آبان تتر رو کامل کن و ۱۰۰ هزار شیبا جایزه بگیر!
شروع کن


سیمپسون گفت:

تعیین نقاط خروجی‌ از بازار ممکن است احتمال ضرر سرمایه‌گذاری را کاهش دهد.

همچنین جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares گفت که میانگین هزینه دلاری – خرید دوره‌ای دارایی‌های کوچک یا فروش دارایی‌ها – می‌تواند نوسان ارزهای دیجیتال را کاهش دهد؛ خواه بازار گاوی باشد یا خرسی.

سی‌کی ژنگ، بنیان‌گذار و مدیر ارشد سرمایه‌گذاری مدیر صندوق تأمینی ZX Squared Capital، به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند به ارزهای دیجیتال شناخته‌شده‌تر مانند بیت‌کوین نگاه کنند.

باترفیل استدلال می‌کند که بیت‌کوین مانند سایر دارایی‌های جایگزین رفتار می‌کند و «مزایای متنوع قابل‌توجهی دارد و از دارایی‌هایی مانند طلا، کالاها یا املاک و مستغلات پیشی می‌گیرد.»

در همین حال، دریک گراهام، بنیان‌گذار صندوق سرمایه‌گذاری رمزارزی  Portal AM، گفت که از مواردی که «استفاده کم یا بدون کاربرد عملی» دارند، یعنی  میم‌کوین‌ها، اجتناب می‌کند.

او افزود:

توکنومیک، سابقه تیم توسعه، ورود و خروج سرمایه‌گذاران بزرگ،  اندازه جامعه، حرکت بازار و نقدینگی را در نظر بگیرید.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.