کاردانو هم شبکه اجتماعی خود را راه‌اندازی کرد! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 1 دقیقه

در تاریخ ۱۸ اکتبر، تیم کاردانو اسپات (Cardano Spot) اولین برنامه رسانه اجتماعی مستقر در شبکه کاردانو را راه‌اندازی کرد. طبق گزارش‌ها، این شبکه اجتماعی نوظهور با هدف توانمندسازی و ایجاد ارتباط بین علاقه‌مندان به بلاکچین کاردانو ساخته شده و اکنون برای کمک به پروژه‌های بومی آن آماده است.
بلاکچین کاردانو میزبان هزاران پروژه در حال انجام است و یک جامعه پر جنب و جوش با بیش از چهار میلیون کیف پول دارد. کاردانو اسپات برای پاسخگویی به این پروژه‌های بومی و جوامع آنها طراحی شده و ویژگی‌های جذابی همچون «کانون انجمن، اخبار، کتابخانه پروژه‌ها، تقویم رویدادها، وضعیت بازار، چند زبانه بودن و غیره» را ارائه می‌دهد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


به این ترتیب، از طریق برنامه اجتماعی کاردانو اسپات، کاربران وب ۳ می‌توانند با اکوسیستم کاردانو در تعامل بوده و در مورد موضوعاتی همچون «پروژه‌های دیفای مبتنی بر شبکه کاردانو» و «نحوه ایجاد توکن‌های غیرقابل تعویض در کاردانو (CNFT)» اطلاعات کسب کنند. این برنامه اکنون برای دستگاه‌های اندروید و iOS در دسترس است.
سباستین زیلیاکوس، یکی از بنیانگذاران کاردانو اسپات، بیان داشت، رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز، آینده نحوه تعامل، ارتباط و کسب پاداش از طریق مشارکت مردمی هستند. ما خوشحالیم که اولین شبکه اجتماعی را با حمایت جامعه در شبکه کاردانو راه‌اندازی کردیم.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.