کانال تلگرام و حساب توییتر پپه هک شد؛ مراقب کلاهبرداری‌های احتمالی باشید! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

گردانندگان میم کوین پپه (PEPE) از کاربران این ارز دیجیتال خواسته‌اند تا حساب‌هایی که به نظر مشکوک می‌آیند را گزارش کنند تا به سرعت آنها را ببندند.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، تیم پپه به دلیل هک، کنترل کانال تلگرام قدیمی خود را از دست داده‌ و مسئولیتی در قبال اطلاعات ارسال شده در آن ندارد. این گروه تلگرامی نزدیک به 45000 فالوور داشت و برای ارتباطات پپه بسیار مهم بود.

تیم پپه همچنین تاکید کرد که حساب X (توییتر سابق) “LordKekLol” اکنون توسط کلاهبرداران کنترل می شود. به گفته آنها، این حساب ممکن است برای معرفی ارزهای جدید و نامعتبر و همچنین، جلب توجه سرمایه‌گذاران با ادعاهای نادرست استفاده شود.

Ramzarz۱۰۰ هزار شیبا رایگان!
ثبت نام در آبان تتر رو کامل کن و ۱۰۰ هزار شیبا جایزه بگیر!
شروع کن


لازم به ذکر است که در مقابل، صاحب فعلی این حساب کاربری، هک کانال‌های تلگرام و توییتر را انکار و ادعا می‌کند که تیم در حال تفکیک و تقسیم شدن است.

میم کوین پپه در حال حاضر با قیمت 0.00000078 دلار در حال معامله شدن است و در آستانه خروج از فهرست 100 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار قرار دارد. همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، دارندگان بزرگ پپه در حال فروش با ضرر هستند و بیش از 2.3 تریلیون پپه را به صرافی‌ها انتقال داده و آنها را با اتریوم (ETH) مبادله کرده‌اند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.