کیف پول ریپل به کمک کشور پالائو می‌آید! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پروژه استیبل کوین پالائو با پشتیبانی کیف پول دیجیتالی ریپل، پتانسیل ایجاد انقلابی در ادغام سیستم مالی سنتی با فناوری بلاکچین را دارد. کیف پول دیجیتالی که روی XRP Ledger (XRPL) کار می‌کند، تراکنش‌های یکپارچه و سریع را برای استیبل کوین پالائو تسهیل خواهد کرد.

ریپل لبز با کشور جزیره‌ای پالائو، برای ضرب استیبل کوینی با پشتوانه دلار آمریکا همکاری کرده‌ است. این پروژه استیبل کوین با پشتیبانی USD روی XRP Ledger اجرا می‌شود.

این کیف پول در حال حاضر در مرحله آزمایشی نوآوری از استیبل کوین پالائو (PSC) قرار دارد. این به طور بالقوه می‌تواند به عنوان یک سرویس برچسب سفید برای بانک‌ها و سایر مؤسسات مالی عمل کند، تراکنش‌های مالی را ساده سازد و شکاف بین امور مالی سنتی و دنیای کریپتو را پر کند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!
شروع کن


قابلیت‌های تراکنش سریع و کم‌هزینه XRPL می‌تواند کارایی پرداخت‌های بین‌المللی را افزایش دهد و حواله‌ها و تسویه‌ها را سریع‌تر و ارزان‌تر کند.

با این حال، احتمال پذیرش کیف پول دیجیتال خرده‌فروشی نامشخص است؛ زیرا امور مالی سنتی به دلیل نگرانی‌های نظارتی و چالش‌های یکپارچه‌سازی، با احتیاط به فناوری‌های جدید نزدیک می‌شوند. علاوه بر این، ریپل هنوز قصد خود را برای عرضه این کیف پول برای استفاده عمومی نشان نداده است و مهم‌تر از همه، ثبات و امنیت آن برای جلب اعتماد در بین بازیگران مالی معتبر بسیار مهم است.

علی‌رغم این چالش‌ها، مرحله آزمایشی پروژه استیبل کوین پالائو نشان‌دهنده فرصتی هیجان‌انگیز برای همکاری بین صنعت ارزهای دیجیتال و امور مالی سنتی است. ناگفته نماند که برخی قبلاً آزمایش استیبل‌کوین را روی کیف پول دیجیتال خرده‌فروشی آغاز کرده‌اند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.