یک راه حل خلاقانه برای استخراج بیت کوین! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

استخراج بیت کوین به طور فزاینده ای گران شده و برای بسیاری از افراد علاقه مند به شروع کار دور از دسترس است. بنابراین جک دورسی، مدیرعامل بلاک، راه حلی خلاقانه ارائه کرده است.
او در حال حاضر در حال توسعه یک کیت توسعه ماینینگ است که خرید و مونتاژ دکل ماینینگ خود را برای هر کسی آسان‌تر می‌کند و در نتیجه ماینینگ را برای مخاطبان وسیع‌تری قابل دسترس‌تر می‌کند. دورسی برای اولین بار این ایده را در سال 2021 مطرح کرد.
کیت دورسی برای دستیابی به این هدف شامل یک برد هش، برد کنترل، سیستم عامل متن باز، نرم افزار و مستندات است. این بسته به هر کسی اجازه می دهد تا به راحتی ریگ ماینینگ خود را خریداری و مونتاژ کند.
او این کیت را به گونه‌ای طراحی کرد که کاربرپسند باشد و مستندات دقیقی از تمام اجزای ضروری ارائه دهد و بیت‌کوین را برای مخاطبان وسیع‌تری در دسترس قرار دهد.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام

دورسی آینده ای را متصور است که در آن استخراج بیت کوین به آسانی وصل کردن یک دستگاه ماینینگ به منبع برق است. ماینینگ به معنای افزودن تراکنش های جدید به بلاک چین با حل مسائل پیچیده ریاضی است. با این حال، هزینه استخراج می تواند بالا باشد و شروع کار را برای ماینرهای جدید دشوار کند.
علاوه بر این، این شرکت امیدوار است تا با ارائه یک کیت ارزان و ساده، استخراج را برای مخاطبان گسترده‌تر آسان‌تر و در دسترس‌تر کند. به این ترتیب، این کیت زمین بازی را برای همه یکسان می کند و به همه اجازه می دهد در استخراج بیت کوین شرکت کنند.