2 اتفاق تکان دهنده در بازار ارزهای دیجیتال! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در این خبر به بررسی دو رویداد خارق‌العاده می‌پردازیم که نه تنها چشم‌انداز ارزهای دیجیتال را تغییر داد، بلکه اثری پاک‌نشدنی بر آگاهی جمعی دنیای ارزهای دیجیتال گذاشت.

مارس 2020: شیوع کووید

برای سال‌ها، بیت‌کوین به‌عنوان یک دارایی امن و پوششی در برابر تورم توصیف می‌شود و از طرف علاقه‌مندان به آن لقب «طلای دیجیتال» را داده است. با این حال، در سال 2020، درک این دارایی به عنوان یک پناهگاه به شدت کاهش یافته است.

سال 2020 در یک یادداشت خوش بینانه آغاز شد و بیت کوین در محدوده 7000 دلار معامله شد و تنها در شش هفته به 10000 دلار رسید. سپس، همه‌گیری کرونا رخ داد و سرمایه‌گذاران کریپتو را غافلگیر کرد و به شدت بر بازار ارزهای دیجیتال و چشم‌انداز مالی جهانی تأثیر گذاشت.

قیمت بیت کوین به سرعت سقوط کرد و در عرض چند ساعت به زیر 4000 دلار رسید. تحلیلگران بازار، حرکت نوسان قیمت ها را در درجه اول به تاثیر شیوع کووید-19 بر بازارهای جهانی نسبت می دهند که سرمایه گذاران را بر آن داشت تا به دنبال پول نقد باشند. کاهش شدید قیمت بیت کوین تردیدهایی را در مورد پتانسیل بیت کوین به عنوان یک دارایی مطمئن و قابل اعتماد ایجاد کرده است.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام

مارس 2021: Token69NFT میلیون دلاردر حراج بیپل

در سال 2021، بازار NFT به عنوان یک بخش برجسته در صنعت دارایی دیجیتال ظاهر شد و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. اگرچه توکن های غیر قابل تعویض (NFT) در سال 2014 متولد شدند، اما محبوبیت آنها در سال 2021 و همزمان با بازار صعودی افزایش یافت. NFTها به سرعت از یک جایگاه نسبتا ناشناخته به یک پدیده اصلی منتقل شدند و به طور قابل توجهی آگاهی از مالکیت دارایی دیجیتال را افزایش دادند.

با این حال، هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند که یک اثر هنری دیجیتال به قیمت خیره کننده 69 میلیون دلار خواهد رسید. اما این دقیقاً همان چیزی است که در حراج بیپل با رکورد 69 میلیون دلاری یک NFT اتفاق افتاد.

قبل از سه ماهه چهارم سال 2020، بالاترین مبلغی که مایک وینکلمن، معروف به بیپل، برای آثار هنری خود دریافت کرده بود، تنها 100 دلار بود. Beeple اولین سری NFT های خود را در اکتبر 2020 با قیمت بیش از 66000 دلار در هر جفت عرضه کرد. از طریق یک سری حراج های بعدی NFT، Beeple حضور قابل توجهی در بازار NFT ایجاد کرد که منجر به بزرگترین فروش تا به امروز شد.

این حراج در کریستیز برگزار شد. یک خانه حراج مشهور با سابقه 257 ساله فروش برخی از مشهورترین آثار هنری جهان، از جمله تنها پرتره شناخته شده شکسپیر و آخرین نقاشی کشف شده توسط لئوناردو داوینچی. این رویداد توجه زیادی را از سوی سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال و غیرکریپتو به خود جلب کرد. به خصوص از آنجایی که اولین حراج هنر دیجیتال کریستی را به نمایش گذاشت.

2 اتفاق تکان دهنده در بازار ارزهای دیجیتال!

توکن NFT بیپل با عنوان “Everydays: The First 5000 Days” مجموعه ای از آثار او را شامل می شود که 13 سال را در بر می گیرد و تکامل حرفه هنری او را به تصویر می کشد. پس از یک حراج دو هفته ای، NFT بیپل به قیمت خیره کننده 69.3 میلیون دلار فروخته شد و او را به یکی از سه هنرمند برتر زنده تبدیل کرد.

در صفحه قیمت فعلی ارزهای دیجیتال، می توانید قیمت تمام توکن ها و ارزهای رمزنگاری شده را به صورت زنده و لحظه ای مشاهده کنید.
تتر به گروه ماینرهای بیت کوین پیوست! – اخبار ارزهای دیجیتال
بزرگترین مقصر سرقت ارزهای دیجیتال کشف شد! – اخبار ارزهای دیجیتال

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.