بزرگترین مقصر سرقت ارزهای دیجیتال کشف شد! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گفته شرکت امنیت بلاک چین Beosin، میزان از دست رفته به دلیل هک های DeFi در دو ماه گذشته کاهش یافته است. در ماه می، 22 سوء استفاده از DeFi وجود داشت که هکرها در مجموع 19.69 میلیون دلار سرقت کردند.
Beosin گفت که ضرر حدود 79 درصد نسبت به داده های آوریل کاهش یافته است.
با رشد تدریجی این فناوری، کارشناسان مختلف امنیت سایبری، هکرهای کلاه سفید و کارآگاهان زنجیره ای به بهبود زیرساخت کمک می کنند. به عنوان مثال، این هفته، آزمایشگاه dWallet یک آسیب پذیری مهم را در کیف پول چند امضایی TRON کشف کرد و آن را به تیم TRON گزارش داد.
حتی در ماه مارس، شرکت امنیت بلاک چین Halborn آسیب پذیری هایی را کشف کرد که Dogecoin و 280 شبکه دیگر را تحت تأثیر قرار داد و بیش از 25 میلیارد دلار ارز دیجیتال را در معرض خطر قرار داد.

PEPE را بدون هزینه بخرید
شما می توانید پپ قورباغه و 200 ارز دیگر را بدون کارمزد در صرافی آرزپلاس بخرید و بفروشید!ثبت نام

بر اساس مطالعات Beosin، بیش از نیمی از پروژه هایی که قربانی هک DeFi شدند، حسابرسی نشده بودند. بنابراین، این شرکت پروژه ها را ملزم می کند تا قراردادهای هوشمند خود را قبل از استقرار پروژه در شبکه اصلی بررسی کنند.
در واقع، حسابرسی ممکن است این احتمال را کاهش دهد که آسیب‌پذیری‌ها در پروژه‌ها شناسایی نشوند.
اما هیچ محدودیتی برای طمع سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال وجود ندارد. با استفاده از حرص و طمع، کلاهبرداران ممکن است پروژه‌های سودآوری را راه‌اندازی کنند که بازدهی تضمین شده را ارائه می‌دهند و سرمایه‌شان را به سرقت می‌برند.
ماه گذشته کلاهبرداران از این طریق 45.02 میلیون دلار سرقت کردند.

در صفحه قیمت فعلی ارزهای دیجیتال، می توانید قیمت تمام توکن ها و ارزهای رمزنگاری شده را به صورت زنده و لحظه ای مشاهده کنید.