تحلیل فنی و پیش بینی قیمت دوج کوین (هفته اول بهمن ماه) – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحت تاثیر تشکیل الگوی دو کفی و رالی بهبود اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، قیمت Dogecoin (DOGE) از منطقه پشتیبانی 0.071-0.068 دلار و با رشد 25 درصدی به قیمت فعلی 0 بازگشت. 085 دلار دریافت کرد. با این حال، این الگوی صعودی می تواند باعث افزایش قابل توجه دیگری شود و قیمت DOGE را به بیش از 0.1 دلار برساند.

خرید ارز دیجیتال 10 هزار تومان!
در صرافی ارز پلاس می توانید تمامی ارزهای دیجیتال را تنها با 10000 تومان و با کارمزد صفر معامله کنید!شروع

شمع قیمت دوج کوین
نمودار کندل استیک یک روزه قیمت Dogecoin.

به گزارش با توجه به CoinGap، Dogecoin در حال حاضر سطح مقاومت 0.09 دلار را به چالش می کشد. با این حال، در نمودار روزانه DogeCoin، چندین شمع اصلاحی بالاتر در مقاومت 0.09 دلار در هفته گذشته وجود دارد که نشان دهنده دفاع قوی فروشندگان از این سطح است. اگر این فشار ادامه یابد، قیمت Dogecoin ممکن است برای مدتی بین مقاومت ذکر شده و حمایت 0.08 دلار تثبیت شود.

با این حال، یک ادغام جزئی می تواند به نفع Dogecoin باشد. زیرا خرید بیش از حد، ریکاوری قبلی را معکوس می کند و آن را بالاتر از پشتیبانی اخیرا بازیابی شده حفظ می کند.

به گفته تحلیلگران فنی، اگر این میم کوین بتواند از مقاومت 0.09 دلار عبور کند، نشان دهنده از سرگیری بهبود قیمت خواهد بود. این شکست می تواند قیمت DOGE را 22 درصد بالاتر ببرد تا مقاومت 0.11 دلاری در خط گردن الگوی پایین دوقلو را به چالش بکشد.

از سوی دیگر، شاخص جهانی In/Out of the Money نشان می دهد که 60.31 درصد از آدرس های Dogecoin در سود و 36.78 درصد از آدرس ها در زیان هستند. بنابراین، اکثر آدرس ها تمایل دارند DOGE های خود را برای سود بیشتر نگه دارند و این احتمال فروش را کاهش می دهد.

شاخص جهانی ورود/خروج پول برای Dogecoin.

شاخص های فنی

شاخص قدرت نسبی (RSI): یک واگرایی نزولی در شیب روزانه RSI نشان دهنده کاهش خرید تهاجمی در بازار است. این واگرایی احتمال تثبیت جزئی قیمت را قبل از شروع چرخه بهبود بعدی افزایش می دهد.

میانگین متحرک نمایی (EMA): EMA های مهم (20، 50، 100 و 200) به سمتی حرکت می کنند که نشان دهنده احساسات خنثی در بازار است.