وضعیت نگران کننده غول مدیریت سرمایه ارزهای دیجیتال! احتمال ورشکستگی چقدر است؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

گروه ارز دیجیتال (DCG)، مجموعه‌ای که Genesis، Grayscale و خدمات مدیریت ثروت HQ را مدیریت می‌کند، طبق گزارش‌ها، نیروی کار خود را 30 درصد کاهش داده است.

گروه دی سی جی و شرکت های وابسته به آن مدت هاست که با مشکلات نقدینگی دست و پنجه نرم می کنند. متاسفانه به نظر می رسد مشکلات این قشر روز به روز در حال افزایش است. زیرا قسمت های مختلف آن یکی پس از دیگری متوقف می شوند.

اعلام هشدار دهنده گروه DCG مبنی بر کوچک کردن جنسیس و ورشکستگی احتمالی آن، با اخباری مبنی بر از کار افتادن شرکت خواهرش، HQ، همراه شد. به گفته سخنگوی این شرکت، HQ از 31 ژانویه تمام فعالیت های خود را متوقف می کند، اگرچه احتمال بازگشایی این بخش در آینده مجددا بررسی خواهد شد. طبق گزارش‌ها، بخش مدیریت ثروت HQ به دلیل وضعیت مالی فعلی و همچنین زمستان فعلی ارزهای دیجیتال در حال تعطیل شدن است.

لازم به ذکر است که با وجود زمستان کریپتو، HQ Service همچنان در ماه دسامبر حدود 3.5 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند. در نتیجه، شرکا و سرمایه گذاران از این تصمیم گیج شده اند و ادعا می کنند که این تصمیم کاملاً غیر منطقی است.

در همین حال، بلومبرگ اواخر روز جمعه گزارش داد که مقامات وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال بررسی نقل و انتقالات مالی بین گروه DCG و جنسیس هستند.

خرید ارز دیجیتال 10 هزار تومان!
در صرافی ارز پلاس می توانید تمامی ارزهای دیجیتال را تنها با 10000 تومان و با کارمزد صفر معامله کنید!شروع