پیش بینی قیمت چند ضلعی در سال 2030 توسط ربات هوش مصنوعی ChatGPT! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از رکود عظیم اخیر که بازار ارزهای دیجیتال را در بر گرفت، پولیگون کریپتوکارنسی (MATIC) بار دیگر شمع های سبز را ثبت کرد. در این میان، ابزار هوش مصنوعی OpenAI، ربات ChatGPT، امیدوار است که قیمت این توکن تا پایان دهه بهبود یابد.

پلتفرم Finbold از این ربات هوش مصنوعی خواست تا با در نظر گرفتن موفقیت و توسعه شبکه Polygon تاکنون، تعداد کاربران، عملکرد گذشته، الگوهای نمودار، شرایط فعلی بازار و سایر عوامل، محدوده معاملات احتمالی MATIC را تا سال 2030 پیش بینی کند.

در پاسخ، هوش مصنوعی ChatGPT برخی از عناصری را فهرست کرد که می‌توانند در افزایش استفاده و رشد قیمت Metic نقش داشته باشند، پس از یادآوری واضح که «بازارهای ارزهای دیجیتال می‌توانند به شدت نوسان داشته باشند و تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار بگیرند». از جمله این عوامل می توان به «شبکه و مشارکت های رو به رشد پولیگان و همچنین ویژگی های منحصر به فرد آن مانند سرعت بالای تراکنش و کارمزد پایین و همچنین افزایش تقاضا برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) و استفاده از قراردادهای هوشمند در شبکه اشاره کرد.

بر اساس این اطلاعات، برخی کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت Metic تا سال 2030 به 10 تا 50 دلار یا حتی بیشتر برسد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت Metic با 3.13 درصد افزایش نسبت به روز گذشته در محدوده 1.11 دلار قرار دارد.

همانطور که خود ربات هوش مصنوعی اشاره می کند، اینکه آیا پیش بینی هایی که انجام می دهد یا خیر به عوامل متعددی از جمله “شرایط بازار، رقابت، تحولات نظارتی و پیشرفت های تکنولوژیکی” بستگی دارد که نسخه بتا اصلی Polygon zkEVM راه اندازی می شود.

500 میلیون رایگان Baby Dodge
فقط با ثبت نام در Bitland Exchange 500 میلیون جایزه سگ بچه دریافت کنید!ثبت نام